Zobacz wątek - Buty i spodnie a także coś dla damskiego
NAS Analytics TAG

Buty i spodnie a także coś dla damskiego

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Buty i spodnie a także coś dla damskiego

Postprzez ashow » 17/4/2018, 16:40

Witajcie. Kask wybrałem jednak agv k5 teraz chciałem jeszcze dokupić buty i spodnie. Poczytałem trochę i chciał bym wysokie buty. Cenowo myślałem do 1000zl. Tylko sprawa wygląda tak że jeżdżę 90% poza miastem. Robię też dłuższe trasy 100-600km. Motocykl z1000sx. Czy sportowe buty będą odpowiednie(wyglad jest ważny) myślałem o półce sidi,alpinestars.
Jeśli chodzi o spodnie to chciałem do kurtki tekstylnej alpinestars trc1 i polecane mi były spodnie a10 pytanie czy nie będzie w nich za zimno.
Chciałem w temacie jeszcze zapytać o kurtkę damska i rękawice. Kurtka do 400 myślałem o ixon. Proszę o porady. Pozdrawiam
ashow
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 19/5/2017, 10:26


Re: Buty i spodnie a także coś dla damskiego

Postprzez Vasago » 18/4/2018, 06:38

Jak kupowałem buty, to przymierzyłem ze 20 modeli i jedyne, które mi pasowały to były SMX w wersji Plus.
Za 1000 zł chyba nie znajdziesz, ale generalnie polecałbym coś o podobnej konstrukcji, tzn z miękkim wewnętrznym butem. Dla mnie przepaść w porównaniu z takim zwykłym moto-kaloszem.
Vasago
Świeżak
 
Posty: 269
Dołączył(a): 10/3/2015, 22:37


Re: Buty i spodnie a także coś dla damskiego

Postprzez ashow » 18/4/2018, 19:22

Spodnie jednak nie beda mi potrzebne bo kupie kombinezon skorzany shimy. A buty rozwazam albo dainese course lub sidi vertigo. Nie wiem ktore beda wygodniejsze. Rekawice kupilem Held evo thrux.
ashow
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 19/5/2017, 10:26



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na górê