Zobacz wÄ…tek - Kombinezon Dainese problem z rozmiarem.
NAS Analytics TAG

Kombinezon Dainese problem z rozmiarem.

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Kombinezon Dainese problem z rozmiarem.

Postprzez damian4661994 » 4/3/2018, 21:15

Witam.
Chciałbym prosić o porade. Jestem chwile przed kupnem kombiaka. Decyzja padła napewno 1pc. Tylko jest problem mam 191 i 90kg więc pozostaje mi tylko dainese ponieważ robi niestandarowe rozmiary. Tylko teraz pytanie przymiarka juz była pod 104 (dłuższe 52) tylko ze:
1.jest strasznie ciasny(na całym ciele) - podobno tak ma byc
2.czuje delikatny ucisk w kroku ale tylko przy wyprostowaniu, kiedy ułoze sie do pozycji jak na moto jest prawie ze ok troche czuje ale nie jest to jakos bardzo uciążliwe.
3.No i oczywiscie sam go nie założe musiał pomagac mi kolega
Może jest ktoś podobnych rozmiarów i borykał sie z tym problemem. Dadam ze alpinestars spidi 4sr i inne marki odpadaja sa za krótkie rękawy.
Zapomniałem dodać model to laguna seca 1pc
Z góry dzięki za porady.
Pozdrawiam
damian4661994
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4/3/2018, 21:06


Re: Kombinezon Dainese problem z rozmiarem.

Postprzez jasnoksieznik » 4/3/2018, 23:58

Kombiak ma leżeć idealnie, jak lateksowe seks-ubranko, ale tylko w pozycji "najeźdźca". Czyli na stojąco będzie uwierał. Pytanie, czy po 2-4 godzinach jazdy nadal to "nie jest bardzo uciążliwe" takie będzie.
Nie wiem ile masz lat, ale jeśli mniej niż 25, a kombi ma starczyć na parę(naście) lat, to weź pod uwagę, że jeszcze Ci się gabaryty zmienią.
Held chyba jeszcze robi kombiaki na wymiar.
Jeśli chodzi o rozmiarówkę - włoska numerologia nie przystaje to rzeczywistości i się nią w ogóle nie przejmuj. Moja dziewczyna, jak przymierzała kombi, musiała pójść 3-4 numery wyżej. Bierz to, co leży najlepiej, niezależnie od cyferek.
BMW -> KTM. Mogę mieć spaczenie zawodowe.
Avatar użytkownika
jasnoksieznik
Stały bywalec
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 15/2/2013, 12:36
Lokalizacja: Monachium


Re: Kombinezon Dainese problem z rozmiarem.

Postprzez Vasago » 7/3/2018, 09:52

Na miarę szyje też 4SR.
Vasago
Świeżak
 
Posty: 269
Dołączył(a): 10/3/2015, 22:37



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê