Zobacz wątek - [S] Yamaha MT03 2013/2014 9900KM Salon PL Doposażona
NAS Analytics TAG

[S] Yamaha MT03 2013/2014 9900KM Salon PL Doposażona

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

[S] Yamaha MT03 2013/2014 9900KM Salon PL Doposażona

Postprzez Cufk » 5/2/2018, 16:10

Cześć, na sprzedaż pewna i sprawdzona MT03. Podrzucam opis z ogłoszenia.

Na sprzedaż leci moja prywatna MT03 (r. produkcji 2013). Motocykl nigdy nie trafił do żadnego handlarza i mam nadzieję, że tak się nie stanie ;)

Motocykl z polskiego salonu, zakupiony i zarejestrowany w czerwcu 2014 roku. Był na przedłużonej gwarancji do czerwca 2017. Każdy serwis wykonywany był w ASO Yamaha, także kupujący otrzymuje maszynę pewną, sprawdzoną, bezwypadkową i z oryginalnym przebiegiem (9900km)

Olej i flitry wymieniane na początku każdego sezonu, w zeszłym wymieniony został również płyn hamulcowy. Napęd i opony nie wykazują oznak zużycia. "Bogata" książka serwisowa, z raportami opisującymi każdą wykonaną czynność.

Stan techniczny - perfekcyjny. Jest to ten sam silnik co w XT660, któremu zdarzyło się nieraz objechać świat. Pancerna jednostka o oryginalnym charakterze z racji dużej pojemność i jednego cylindra. Prowadzi się idealnie i daje uczucie jazdy "prawdziwym" motocyklem, w przeciwieństwie do wielu współczesnych, grzecznych i niemożliwie liniowych modeli.

Wizualnie - bardzo dobry; znajdzie się dosłownie kilka drobnych rysek, których nikt nie zobaczy, dopóki nie zostaną wskazane. Motocykl nigdy nie leżał, nie jeżdżony w stuncie czy katowany po mieście; zdecydowaną większość czasu spędził w trasie, co oczywiście pozytywnie wpływa na zużycie skrzyni biegów. Nie odpalany w zimie; sezon kończył w październiku i zaczynał w marcu.

Doposażony w bagażnik monolock, kufer Givi i stelaże pod sakwy. Po zakupie sakw, można załadować go na dosyć poważną wyprawę.

Powód sprzedaży/zamiana
Tęsknię za lekkim taplaniem się w błocie i zdecydowałem się na zakup Hondy CRF250L. Jestem w tym miejscu otwarty na zamianę, pod warunkiem, że będzie to motocykl podobny do mojego, to znaczy: krajowy, sprawdzony, z małym przebiegiem i jasną historią serwisową.

MT znajduje się w Mirosławcu, w województwie zachodniopomorskim, na życzenie mogę go sprowadzić do Poznania. Przy odpowiedniej pogodzie jestem otwarty na dojazd na kołach w granicy 120km od Mirosławca bądź Poznania.

Z racji tego, że motocykl jest w stanie snu zimowego, więcej zdjęć wykonam jak tylko pozwoli na to pogoda.

Cena nie podlega negocjacji - uważam, że jest ona adekwatna do stanu, przebiegu i wkładu własnego w motocykl.

Proszę o kontakt przez OLX ;)

LINK:
https://www.olx.pl/oferta/yamaha-mt03-2 ... rSR2w.html
Cufk
Świeżak

Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl