Zobacz wątek - Obniżenie miejsca siedzenia.
Advertisement
NAS Analytics TAG

Obniżenie miejsca siedzenia.

Jeśli chcesz porozmawiać o motocyklach, które nadają się dla posiadaczy kategorii A1 lub B (powyżej 3 lat) to jest to miejsce dla Ciebie.
_________

Obniżenie miejsca siedzenia.

Postprzez skavik78 » 23/1/2018, 20:07

Siemka
Chciałbym kupić motor Yamahy yzf r 125.
Problem polega na tym że jestem niski.... Mam jakoś 165 cm wzrostu i chcialbym dowiedzieć się czy ten motor nie bedzie za duzy na mnie, czy bede mogl ustać pełną stopą na ziemie, a jak nie czy jest możliwośc obnizenia miejsca siedzenia :c

Prosze o rady
skavik78
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23/1/2018, 19:56


Re: Obniżenie miejsca siedzenia.

Postprzez ChaoticBiker » 24/1/2018, 10:02

Siemanderko,

Siedzenie w yzf r125 jest dosyc wysoko (praiwe 84cm), podczas jazdy bedzie OK, ale na postoju to bedziesz stal na czubkach palców (za cycle-ergo.com)
Opcja obnizenia to jest zakup zestawu obnizajacego na zawieszenie (po naszemu "lowering kit")- najlepiej niech to zamontuje profesjonalista - w przypadku yzf r125 to beda takie 2 "lyzeczki", montowane na zawieszeniu, po ich zamontowaniu dobrze jest takze ciutke wpuscic glebiej lagi w polkach, zeby przednie swiatlo sie zgadzalo poziomem (po obnizeniu tylnego zawieszenie swiatlo bedzie swiecic za bardzo w gore)- sama regulacja swiatla (co niektorzy robia) nie jest OK, gdyz nadal bedziesz mial zaburzona geometrie motocykla, a to poniekad rozwiazuje opuszczenie lag.
Najlepiej sie przysiadz gdzies, albo szukaj jakiegos cruisera ;)
Avatar użytkownika
ChaoticBiker
Stary Wyjadacz
 
Posty: 706
Dołączył(a): 16/11/2007, 18:05
Lokalizacja: Edinburgh


Re: Obniżenie miejsca siedzenia.

Postprzez jasnoksieznik » 24/1/2018, 10:03

http://cycle-ergo.com/

Wyglada na to, ze cala stopa nie dasz rady, ale to jeszcze kwestia proporcji. Jesli masz nogi jak pajak-baletnica, to nie bedzie problemu.

Nie ma co gdybac, trzeba pojsc i sprobowac. Jesli masz takie moto w zasiegu wzroku, spytaj wlasciciela, czy mozesz usiasc.
BMW -> KTM. Mogę mieć spaczenie zawodowe.
Avatar użytkownika
jasnoksieznik
Stały bywalec
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 15/2/2013, 12:36
Lokalizacja: Monachium



Powrót do Motocykle od 51 do 125 ccm - kategoria A1/B



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê