Zobacz wÄ…tek - Silnik Pomocyy
NAS Analytics TAG

Silnik Pomocyy

Jeśli chcesz porozmawiać o motocyklach, które nadają się dla posiadaczy kategorii A1 lub B (powyżej 3 lat) to jest to miejsce dla Ciebie.
_________

Silnik Pomocyy

Postprzez Grzesiuo22 » 14/1/2018, 09:18

Witam popsul mi sie silnik w 50cc i chcialem juz kupic jakis mocniejszy i zastanawiam sie nad chinskim i tutaj jest taki np
http://allegro.pl/silnik-4t-125-cc-juna ... 96386.html
Wiem ze to 110 i co tam pisza o v/max i km to bzdury ale jestem w stanie zaakceptowac i mam do was pytanie czy coÅ› tam by jezdzilo na tym silniku podkresle ze duzo sie nie bede jezdzil na nim bo mam inny no ale jak stoi to go zrobie :lol:
Grzesiuo22
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14/1/2018, 09:09


Re: Silnik Pomocyy

Postprzez ChaoticBiker » 17/1/2018, 09:38

w wiekszosci silniki te chinskie pasuja w chinskie ramy i nie ma zbyt duzych problemow z zadaptowaniem.
Inna sprawa, ze zeby to mialo sens, to potrzebny rowniez odpowiedni wydech (albo usuniecie wszelkich przegrod z obecnego) oraz oczywiscie gaznik - inaczej duzo wiecej mocy nie bedzie, a wrecz moze byc gorzej.
Warto tez zastanowic sie nad implikacjami prawnymi. Wstawiajac taki silnik robimy z motoroweru motocykl. Wszystko spoko, jesli bedziesz tym po polu krowy ganial, ale na drogi publiczne to juz nie.
Avatar użytkownika
ChaoticBiker
Stary Wyjadacz
 
Posty: 706
Dołączył(a): 16/11/2007, 18:05
Lokalizacja: Edinburgh




Powrót do Motocykle od 51 do 125 ccm - kategoria A1/B



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê