Zobacz wÄ…tek - Co na poczÄ…tek ?
NAS Analytics TAG

Co na poczÄ…tek ?

Enduro, Cross
_________

Co na poczÄ…tek ?

Postprzez MichaÅ‚29 » 25/10/2017, 15:43

Ogólnie szukam crossa . 125 17x14 najlepiej. Coś na początek ale jestem nie doświadczony i nie wiem z czym zacząć ... Myślałem nad loncinem ale nie wiem czy sie opłaca chińskie ... Czekam na odpowiedzi .
Mój wzrost : 176
Waga : 73kg
Budżet 2k/2,5k
Z Góry dziękuje za wszelkie podpowiedzi ... :D

Kolega dostaje nagrodę, za dublowanie tematów. Nie zakładamy takich samych tematów w kilku działach, a jeżeli już się stało, to w prawym górnym rogu posta, masz opcję "zgłoś post" w której możesz poprosić o przeniesienie tematu. |Glenroy
Michał29
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25/10/2017, 15:34


Re: Co na poczÄ…tek ?

Postprzez henio12323 » 25/10/2017, 20:38

standardowo - odpusc chinczyki, a juz na pewno nie w tym budżecie, kup sobioe stara poczciwą yamahe DT 125 albo nawet 80tke bo taka bedzie duzo fajniej jeździła niz chinczyk - pod kazdym względem - hamulce/zawieszenie/ prowadzenie. pozatym na chinczyku z tym wzrostem bedziesz za duzy.

oczywiscie mówiac o DT mam na mysli cała game motocykli soft enduro 80- 125 ccm, honda mtx, crm, kawasaki kmx..... prawie kazda marka ma cos w tym segmencie - chociaz niektóre sprzety są drogie np ktm lc2...
nauczysz sie przy takim sprzecie jakiegos konkretniejszego serwisu - w chinczyku cięzko cos serwisowac jak wszystko zrobione z gównolitu, a diagnozuje sie "na pałe" bo jak przestanie palić to przyczyną moze byc dosłownie wszystko - w markowym moto, mozna ograniczyc na start sporo rzeczy także to polecam od siebie
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN




Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości




na górê