Zobacz wątek - Jak zarobić na pierwsze enduro ?
NAS Analytics TAG

Jak zarobić na pierwsze enduro ?

Wywalac wszystko jak leci

Jak zarobić na pierwsze enduro ?

Postprzez InsaneX32 » 22/10/2017, 12:11

Witam.
Jestem nowy na tym forum, nazywam sie Kamil i mam 16 lat.
Od młodego staram uzbierać kase na 1 moto.
Niestety nie posiadam rodziców bogatych i nawet ich nie chce prosic o zakup enduro.
Od dwoch lat ciezko pracuje w miejscowej stolarni po szkole za psie pieniadze. A do mojego celu jest wciaz ta sama droga. Staram sie nie jak tylko moge. Niech mi ktos powie w jaki sposob zdobyc te pieniadze.
Jezeli ktos jest chojny moze mi zostawic te 1 zl na https://t----------n.com/r---------s

Link został usunięty, temat przenoszę |Glenroy
InsaneX32
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22/10/2017, 11:58


Re: Jak zarobić na pierwsze enduro ?

Postprzez Glenroy » 22/10/2017, 17:20

Nie wiem czy piszesz poważnie, ale link zalatuje z kilometra i został usunięty, poza tym nie jest to forum o charakterze charytatywnym. To tak słowem wstępu. Idąc dalej, skoro nie stać Cię na motocykl, to tym bardziej nie będzie Cię stać na jego utrzymanie i bieżący serwis, wybacz może gorzkie słowa, ale trzeba brać siły na zamiary, zakup motocykla, czy jakiegokolwiek innego pojazdu, to dopiero początek finansowej piramidy, pojazdu używanego w szczególności, o endurakach nie wspominając, bo w szczególności one łatwego żywota nie mają i ich utrzymanie potrafi kosztować majątek
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU




Powrót do Smietnik



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê