Zobacz wątek - [S] Sprzedam Yamaha YZ 125 | ZAREJESTROWANA ! Homologacja !
NAS Analytics TAG

[S] Sprzedam Yamaha YZ 125 | ZAREJESTROWANA ! Homologacja !

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

[S] Sprzedam Yamaha YZ 125 | ZAREJESTROWANA ! Homologacja !

Postprzez allegro_gilu » 1/10/2017, 23:39

SPRZEDAM MOJĄ YAMASZKĘ YZ 125 2t Z 2001r. MOTOR SPROWADZIŁEM Z ANGLII JUZ KILKA LAT TEMU. YAMAHA JEST Z HOMOLOGACJĄ, CO CIĘŻKO I RZADKOŚCIĄ JEST W CROSS'ach. ZAREJESTROWANA JESZCZE NA ANGIELSKICH BLACHACH. ŚWIATŁA PRZÓD , TYŁ , STOP ZROBILEM NA LEDACH I MALYM AKU. MOTOCYKL JEST W BDB STANIE TECHNICZNYM JAK I WIZUALNYM .

SILNIK SUCHUTKI, PRACUJE RÓWNO, ZNAKOMICIE CIĄGNIE JUZ OD NAJNIZSZYCH OBROTÓW.CYLINDER NA NICASILU. ODPALA ZAWSZE BEZ NAJMNIEJSZEGO PROBLEMU ZIMNA CZY CIEPŁA PALI NA KOPA (BEZ GAZU). SZYBKO REAGUJE NA GAZ . WSZYSTKIE CZĘŚCI WYMIENIANE REGULARNIE NA CZAS. OLEJ PRZEKŁADNIOWY MOTUL TRANSOIL EXPERT ZMIENIANY CO 10 mTH , JEŻDŻONY NA NAJLEPSZYM OLEJU CASTROL POWER 1 RACING 2t FULL SYNTETIC. NAPĘD W DB STANIE SMAROWANY CO KAŻDE MYCIE SMAREM MOTOREX CHAIN LUBE. DO CHŁODNIC LANY PŁYN PETRYGO.
W MOTO ZROBILEM GENERALNY REMONT Z 3 LATA TEMU, PO CZYM PRZEJEZDZILEM MOZE JAKIES 5 MTH I TAK STOI DO TEJ PORY

NA NOWYCH CZĘŚCIACH MA PRZEJECHANE 5 Mth:

-TŁOK WOSSNER (selekcja B)
-KORBOWÓD PROX
-ŁOZYSKO IGIEŁKOWE GŁÓWKI KORBOWODU (ATHENA)
-KABEL WN + FAJKA ORYGINALNA NGK
-ŚWIECA NGK BR9EG
-KOŃCWÓWKA TŁUMIKA DEEP
-CEWKA ZAPŁONOWA
-SPORTOWE CARBONOWE LISTKI MEMBRANY
-USZCZELKI SILNIKA

WYMIENIAŁEM WSZYSTKIE PLASTIKI NA NOWE PLUS OKLEINA TRIBALL SKULL + POSZYCIE SIEDZISKA, ŚLIZG ŁAŃCUCHA I WIELE INNYCH

Cena - 7300zł

MOŻNA DZWONIC PISAĆ SMIAŁO LECZ MOTOR BEDE W STANIE SPRZEDAC TAK ZA MIESIĄC BO NIE MA MNIE NA MIEJSCU.
JAROSŁAW ( 50km od RZESZOWA) WOJ. PODKARPACKIE
DO ZROBIENIA ZBLIZA SIE REGENERACJA TYLNEGO AMORTYZATORA I PASUJE OPONĘ TYLNĄ WYMIENIC.
KONTAKT 885 930 324

Linki do zdjęć

Obrazek (otwórz link)

Obrazek (otwórz link)

Obrazek (otwórz link)

Obrazek (otwórz link)

Obrazek (otwórz link)

Obrazek (otwórz link)

Obrazek (otwórz link)

Obrazek (otwórz link)

Obrazek (otwórz link)

Obrazek (otwórz link)