Zobacz wÄ…tek - wydech
Advertisement
NAS Analytics TAG

wydech

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

wydech

Postprzez m1shka » 25/9/2017, 13:55

Czesc! mam problem z wydechem w mojej kawie er6n, po ostatniej jezdzie gdy odpalilem moto zaczal chodzic jak traktor:D wydaje mi sie ze to chyba uszczelka, ponizej dodam zdjecie i na czerwono bedzie zaznaczone miejsce gdzie ''rura'' jest jakby luzniejsza od drugiej, po prostu sie rusza...niby wszystko dokrecone i dlatego pytam was moi drodzy czy to uszczelka i czy w ogole jakas tam jest... nie znam sie na tym i chcialbym zapytac o to was
Załączniki
kawasss.jpg
m1shka
Świeżak
 
Posty: 33
Dołączył(a): 13/5/2017, 19:10


Re: wydech

Postprzez henio12323 » 25/9/2017, 19:11

rozbierz i zobacz - jak sie nie znasz to i tak pewnie to zlecisz komuÅ›, wiec bez sensu ci ta wiedza ;P a jak chcesz zrobic sam to i tak rozbieranie cie nie ominie


jak nie wiesz cyz powinna byc uszczelka to sprawdz w katalogu częsci,

a jak jej nie ma, to mozesz zastosowac jakas paste do montazu wydechów ona uszczelni połączenie
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN


Re: wydech

Postprzez m1shka » 26/9/2017, 10:03

no nie przesadzajmy, jezeli bylaby to uszczelka to chyba wymiana jej samej nie jest taka trudna i poradzilbym sobie z tym nawet jako laik:D dlatego chcialem wczesniej zapytac czy cos takiego w ogole tam jest
m1shka
Świeżak
 
Posty: 33
Dołączył(a): 13/5/2017, 19:10

Re: wydech

Postprzez Glenroy » 26/9/2017, 15:42

m1shka napisał(a):no nie przesadzajmy, jezeli bylaby to uszczelka to chyba wymiana jej samej nie jest taka trudna i poradzilbym sobie z tym nawet jako laik:D


Wszystko jest proste...do momentu, w którym zrywa się szpilka kolektora :roll: :mrgreen:
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU

Re: wydech

Postprzez Fugu » 2/10/2017, 07:48

Tlumiki osadzane sa na uszczelkach - sa to metalowe pierscienie z jednej strony plaskie, z drugiej polokragle. Sprawdz czy ktos przy montazu nie zapomnial wlozyc.
Avatar użytkownika
Fugu
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2115
Dołączył(a): 5/1/2014, 21:28



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê