Zobacz wÄ…tek - Kawasaki ZX9R
NAS Analytics TAG

Kawasaki ZX9R

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Kawasaki ZX9R

Postprzez kacper6cj » 10/9/2017, 19:27

Witam . Otóż chciałbym sie dowiedzieć co sie dzieje z moim cudem . Od ponad 2 miesięcy posiadam Kawasaki ZX9R 1994 rok 900 cc 147 koni od pewnego czasu mam pewien problem gdy wrzucam 1 i 2 normalnie lapie obroty i leci lecz gdzy wlacze 3 bieg i dochodze do 5000 tysiecy obrtów jakieś 110 km/h odczuwam mocne szarpanie podejrzewam że jest coś z którymś gaźnikiem chciałbym jednak usłyszeć inne możliwości motocykl nie chce przyśpieszać wogóle wczesniej nie zauwazylem takiego problemu . Chciałbym go dać do Mechanika lecz nwm na co go nakierować co mógłby sprawdzić prosze o pomoc jest to dla mnie bardzo ważne koncówka dni jest w których jeszcze można polatać posiadam również drugi problem . Wymienilem kierunkowskazy ledowe oraz przerywacz na starym przerywaczu świecą mi wszystkie kierunki na raz dosłownie wszystkie coś takiego jakbym miał światła awaryjne lecz nie migają tylko świecą , nowy przerywacz wogóle nie reaguje na te ledy gość w sklepie powiedział żebym w sklepie poprzepinał kable z tej kostki co sie wpina do niej przerywacz .
kacper6cj
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10/9/2017, 19:16


Re: Kawasaki ZX9R

Postprzez henio12323 » 10/9/2017, 21:46

a moze skrzynia walnięta i stąd szarpanie ? ogólnie to nie wiem czego oczekujesz :D nie wiadomo co jest przyczyną bo sam nie wiesz nawet do konca przez co szarpie, gaźnik nie ma wglądu czy to 1 2 3 czy 5 bieg... moze miec wieksze obciązenie silnik na wyzszych biegach i tym inne podcisnienia ( czyli tez zasysanie paliwa/otwieranie przepustnic) ale to by sie tak samo działo np na 4 biegu. a jak u ciebie wygląda sprawa na wyzszych biegach ? przerywa czy jest normalnie ?

mechanik ogarniety po jexdzie próbnej pewnie by trafniej zdiagnozował niz ty przez forum :D

no to musisz widocznie poprzepinać :D ale znowu za mało danych, ile masz pinów ? jak wyglada instalacja...
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN


Re: Kawasaki ZX9R

Postprzez kacper6cj » 11/9/2017, 16:21

Biegi normalnie wchodzą od czwartego biegu w góre wchodzą biegi normalnie lecz nie moge przekroczyć więcej niż 6 tys obrtów poprostu jakby motocykl w pewnym momencie jakby sie zblokowal 1 i 2 bieg wchodzi pieknie moge cisnąć aż do odcinki 3 bieg juz lipa nie mowiac o 4 5 i 6 nie moge wogóle przekroczyć prędkości 110 km ja jestem ogólnie z tego słabo obeznany nie mam pojęcia co może jemu dolegać najlepszą opcją będzie danie go do specjalisty ale i tak dzięki wielkie za pomoc Pozdrowiam
kacper6cj
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10/9/2017, 19:16



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê