Zobacz wÄ…tek - Jaki instruktor nauki jazdy w Warszawie?
Advertisement
NAS Analytics TAG

Jaki instruktor nauki jazdy w Warszawie?

Jak nauczyć się wheelie? stoppie?
Czy zmieniać biegi ze sprzęgłem czy bez?
_________

Jaki instruktor nauki jazdy w Warszawie?

Postprzez Paw-elec » 5/9/2017, 05:17

Witam! Mógłby ktoś polecić jakiegoś dobrego instruktora nauki jazdy w Warszawie? Ale nie takiego, który daje motocykl i idź i jeździj, a sam pali papierosy i lampi się w niebo, tylko takiego, który ma wiedzę i potrafi ją przekazać. Kulikowisko, Pro-motor i Paramoto odpada.
Paw-elec
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2/9/2017, 08:53


Re: Jaki instruktor nauki jazdy w Warszawie?

Postprzez Wertyder » 5/9/2017, 13:07

Tomasz Kulik
Wertyder
Świeżak
 
Posty: 133
Dołączył(a): 28/6/2015, 09:22
Lokalizacja: Podhale


Re: Jaki instruktor nauki jazdy w Warszawie?

Postprzez andy7 » 5/9/2017, 21:02

Paw-elec napisał(a):... Kulikowisko, Pro-motor i Paramoto odpada.


Wyjasnisz dlaczego ?

:wink:
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Re: Jaki instruktor nauki jazdy w Warszawie?

Postprzez Paw-elec » 8/9/2017, 09:51

Po prostu spotkałem się z niezbyt pozytywnymi opiniami na temat tych szkół, zarówno czytając wszelakie fora, jak i z pierwszej ręki. O Kulikowisku, to wiem, że jak się trafi na Tomka Kulika, jako instruktora, który będzie nas uczył, to jest dobrze, bo po prostu człowiek się zna i umie uczyć. Reszta, to masówka, gdzie w większości dostajesz motocykl i jeździsz, a instruktor ma cie w d...pie. Zdarzy się, że trafisz na dobrego instruktora, ale to podobno rzadkość. O jednej szkole sam się przekonałem, na własnej skórze, gdzie na 20 godzin jazd, miałem tylko 4 godziny zadań egzaminacyjnych. Musiałem sam dochodzić do tego, jak wykonać dany manewr, czytając fora i oglądając filmiki w internecie. Jak widać do tej pory szukam pomocy na forum, bo po prostu nie umiem tego slalomu. Z drugiej strony nie chcę też oczerniać instruktorów, bo może też być tak, że to ze mną jest coś nie tak. Skoro łażę od instruktora do instruktora i żaden nie potrafi mnie nauczyć tego zadania, to ja już sam nie wiem, o co tu chodzi. Może to ja jestem po prostu niedo...ebany?
Paw-elec
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2/9/2017, 08:53

Re: Jaki instruktor nauki jazdy w Warszawie?

Postprzez Wertyder » 8/9/2017, 14:30

Z tego co piszesz to problem nie leży po Twojej stronie. Zresztą niestety nie jest to nic nowego. Są instruktorzy którzy nie to źe nie potrafią zrobić zadań egzaminacyjnych (tego pewnie większość nie zrobi :mrgreen:) ale ostatni raz siedzieli na moto na kursie.
Wertyder
Świeżak
 
Posty: 133
Dołączył(a): 28/6/2015, 09:22
Lokalizacja: Podhale



Powrót do Technika jazdy



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 5 gości




na górê