Zobacz wątek - Aprilia rs 50 problem.

Aprilia rs 50 problem.

i inne małe pojemności
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, Lovtza, Terror, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, Boshi, rosa, MarSen

Aprilia rs 50 problem.

Postprzez Musikkowsky » 24/8/2017, 18:16

Witam kilka dni temu kupiłem motocykl Aprilia rs 50. Sprzedający oświadczył że motocykl stał 3 miesiące był tylko sporadycznie przepalany. Po zakupie motocykla wrócił na lawecie do domu bo był słaby akumulator podczas jazdy próbnej odpalany był kablami. Po naładowaniu akumulatora motor śmigał przez kilka dni ale był słaby pod górkę ciężko było wjechać, do momentu gdy wracałem nim z pracy i nagle zgasł, a po dłuższej chwili odpalił i dostał mocy że sam nie mogłem w to uwierzyć. Przejechałem kolejne 2 kilometry i motocykl ponownie zgasł i nie chciał odpalić więc czekało mnie pchanie do garażu. Na drugi dzień rano motocykl odpalił bez problemowo aczkolwiek historia się powtórzyła przejechałem 2 kilometry i zgasł nie chciał odpalić więc postanowiłem go wziąć na pych co poskutkowało motocykl odpalił aczkolwiek znów na chwilę i kolejny raz zgasł. Piszę temat ponieważ chciałbym jutro się zabrać za niego a w sumie szczerze powiedziawszy nie wiem od czego zacząć.Z góry uprzejmie dziękuję za każdą odpowiedź odnośnie tematu.
Musikkowsky
Świeżak

Powrót do Motorowery do 50 ccm