Zobacz wÄ…tek - Problem z rejestracjÄ… skutera z marketu Zipp Toros El Rio
Advertisement
NAS Analytics TAG

Problem z rejestracjÄ… skutera z marketu Zipp Toros El Rio

i inne małe pojemności
_________

Problem z rejestracjÄ… skutera z marketu Zipp Toros El Rio

Postprzez darek944 » 24/7/2017, 17:14

Witam Wszystkich, jestem tutaj nowy.

Zalożyłem temat, ponieważ mam problem z rejestracją skutera, który zakupiłem na stronie electro.pl.
Chciałem mieć to już dzisiaj za sobą, jednak przy składaniu papierów w Urzędzie, pani z okienka od razu powiedziała, że brakuje i tu cytuje:
"Nr VIN na fakturze VAT oraz oświadczenia wystawcy faktury, żę jest dealerem ZIPP lub umowy handlowej między ZIPP a firmą TERG S.A. (electro.pl)" Czy ktokolwiek się z czymś podobnym spotkał?
P.S. Napisałem już do tego nieszczęsnego sklepu w tej sprawie i czekam na odpowiedź.
darek944
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24/7/2017, 17:07


Re: Problem z rejestracjÄ… skutera z marketu Zipp Toros El Ri

Postprzez piotrkaczmarek01 » 12/9/2017, 13:01

W takim razie trzeba znaleźć brakujące dane i zanieść jeszcze raz. Nie wiedziałem, że rejestracja skutera jest aż tak skomplikowana.
piotrkaczmarek01
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12/9/2017, 12:32


problem z modelem skutera

Postprzez belfegorek » 27/2/2021, 12:36

Witam! Mam problem z moim skuterem, kupiłem niedawno skuter keeway focus/rx8 tak jest w dowodzie. A na owiewkach fact i tu moje pytanie czy jest możliwość rozkodować vin TSYTABMP27B036681 żeby sprawdzić który to model. Ponieważ nie wszystkie części są takie same a potrzebuję remont zrobić.
z góry bardzo dziękuję
Grzegorz
belfegorek
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27/2/2021, 12:05



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê