Zobacz wątek - Honda CBR250

Honda CBR250

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, lagiboy, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, suhy-19, Bostorn, Boshi, Black-Ghost, leff

Honda CBR250

Postprzez proxones » 21/7/2017, 21:49

Cześć :)

Przymierzam się do kupna mojego pierwszego motocykla i chciałam prosić Was o poradę, czy motocykl, który sobie wypatrzyłam faktycznie byłby dla mnie dobry i czy nie jest coś z nim nie tak (np. dość niski przebieg)

https://www.otomoto.pl/oferta/honda-cbr ... 219b128b25

Więc tak:
1. Do czego ma służyć - głównie do nauki, ze względu na to, że jest to mój pierwszy własny motocykl. Początkowo szukałam jakiegoś turystyka, ponieważ docelowo marzą mi się dalekie podróże motocyklowe, ale myślę, że zdążę przesiąść się na coś większego do tego czasu.
2. Max będę robić 200-300 km na raz, czy na takim sporcie nadgarstki mi nie wysiądą z bólu :P ? W końcu to jest pochylona pozycja w tym modelu Hondy, raczej na krótkie trasy, a nie na długie.
3. Motocykl ma 6 lat i jedynie 10 000 przebiegu. Czy to nie podejrzanie za mało?
4. Motocykl nie ma ABSu, obejdzie się bez niego?
5. 250 pojemności jest okej, czy lepiej nie przepłacać i od razu celować w 500-tkę? :)

No i generalnie co o nim sądzicie? Jako pierwszy motocykl dla początkującej motocyklistki (o wzroście 161cm) z perspektywą podróży po około 200-300 km
proxones
Świeżak

Powrót do Oceny ofert sprzedaży.