Zobacz wÄ…tek - Zakup pierwszego motocykla Kawasaki ZX7R
Advertisement
NAS Analytics TAG

Zakup pierwszego motocykla Kawasaki ZX7R

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Zakup pierwszego motocykla Kawasaki ZX7R

Postprzez 1avatar1 » 6/7/2017, 20:34

Witam mam 30 lat od dawna interesowałem sie motocyklami lecz nie było dane mi nimi jeździć. Dopiero po kilku latach znalazłem czas i środki by zrobić kurs i zdobyć uprawnienia. Mam już upatrzony model motocykla jak w tytule ZX7R czy przy moim wzroście prawie 190cm i dośc sporej wadze ok 100kg czy to będzie dobry wybór podkreślając że na nim zacznę dopiero zdobywać pierwsze szlify w jeździe. Za wszelkie porady i uwagi będę wdzięczny.
1avatar1
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6/7/2017, 20:24


Re: Zakup pierwszego motocykla Kawasaki ZX7R

Postprzez riderZ056 » 6/7/2017, 23:54

Jak na "pierwsze szlify", to ponad dwa razy za mocny. Niedawno na suchym asfalcie zjeżdżając z ronda poszedłem bokiem mając akurat na tylnym kole jakieś 30 KM (przy maksymalnej mocy 60 KM i fakt, że na zimnej oponie), więc wyobraź sobie jak trzeba uważać na czymś co ma maksymalnie 120. A po co się męczyć?
SlowMotion napisał(a):W całości za 1500zł też da się ubrać, ale wtedy polecam jeździć bardzo zachowawczo i nie przekraczać 40-50kmh.
riderZ056
Świeżak
 
Posty: 189
Dołączył(a): 13/5/2015, 12:55
Lokalizacja: Koło


Re: Zakup pierwszego motocykla Kawasaki ZX7R

Postprzez ppauto » 12/7/2017, 23:44

Po pierwsze moc, po drugie motocykl jest dość duży i ciężki jak na pierwsze moto (mimo tego, że prowadzi się wyśmienicie) polecał bym coś o mniejszych gabarytach i z trochę mniejszą mocą. A poza tym znaleźć dobrą, zadbaną siódemkę graniczy z cudem...
ppauto
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12/7/2017, 23:37
Lokalizacja: Wrocław



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê