Zobacz wÄ…tek - Pierwszy 125
NAS Analytics TAG

Pierwszy 125

Jeśli chcesz porozmawiać o motocyklach, które nadają się dla posiadaczy kategorii A1 lub B (powyżej 3 lat) to jest to miejsce dla Ciebie.
_________

Pierwszy 125

Postprzez marik » 1/7/2017, 23:53

Witam.
Ostatnio chwyciła mnie myśl o zakupie motocykla. Ponieważ prawko B mam już ponad 4 lata, to 125-tka staje się celem. Z góry uprzedzam, że moja wiedza to stosunkowo niewielki research, więc dobre porady bardzo chętnie przyjmę. Wymagania są następujące;
* Motocykl zgodny z przepisami dla kierowcy kat. B.
* Styl; ideałem moim jest iron 883, więc oscyluję w okolicach cruisera. Nie jarają mnie supersporty, skutery i cross.
* Stosunek mocy do masy jak najlepszy, ponieważ;
* Docelowo do jazdy w mieście, raz w miesiącu czy dwa chciałbym mieć możliwość zrobienia trasy 2x300 km.
* Budżet powiedzmy 8-20 tyś, byle pojazd warty ceny.
* Konkretnych ogłoszeń nie wysyłajcie, dlatego że;
* Planowany termin zakupu po tym sezonie, lub na następny (teraz średnio mam do tego warunki, a na zimę ceny spadną)
* Niech to nie będzie jakość "ulepu". Lubię wysokiej jakości produkty z chin i wiem, że za jakość TRZEBA płacić.

* Mile widziane dobre porady dla laika i komentarze właścicieli takich maszyn.
marik
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1/7/2017, 23:52


Re: Pierwszy 125

Postprzez Czester » 2/7/2017, 18:43

Mamy specjalny dział poświęcony pojemności 125 i tamże należałoby zadać pytanie. Tym razem przeniosę, ale na przyszłość zastanów się w jakim miejscu zakładasz temat.
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki




Powrót do Motocykle od 51 do 125 ccm - kategoria A1/B



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê