Zobacz wÄ…tek - Zakleszczone biegi w Husqvarnie
NAS Analytics TAG

Zakleszczone biegi w Husqvarnie

Enduro, Cross
_________

Zakleszczone biegi w Husqvarnie

Postprzez KoÅ›cian » 1/7/2017, 11:10

Witam
Ostatnio jak jechałem musiałem się szybko zatrzymać i nie zdążyłem zredukować biegów w jezdzie tylko dopiero jak się zatrzymałem to zredukowałem z 3 do 1.Właśnie w tym momencie 1 nie chciała wskoczyć jak jechałem do domu i na skrzyżowaniu chciałem zredukować już w jezdzie to dalej nic,musiałem ruszać z 2. Teraz na zgaszonym nie mogę wbić żądnego biegu.
Co mogło się stać ?Jeśli ktoś wie to bardzo proszę o szybką odpowiedź.

Z góry wielkie dzięki.
Kościan
Świeżak
 
Posty: 38
Dołączył(a): 15/1/2017, 18:10
Lokalizacja: Brzesko


Re: Zakleszczone biegi w Husqvarnie

Postprzez henio12323 » 1/7/2017, 22:14

sie zakleszcyzło :P
moze juz skrzynia powycierana i cos sie przyblokowało. najlepiej to pchac moto tył przód i próbowac zmienic bieg az sie jakis bieg przełoży. albo odpalac i podobnuie próbować zmienaic biegi. jak nie to mozna zaczac od sciagniecia pikrywy sprzegła zobaczyc jak tam mechanizm wyglada
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN


Re: Zakleszczone biegi w Husqvarnie

Postprzez matikupiec » 24/7/2017, 14:45

Miałem to samo, tyle, że w yz, czasami biegi wchodziły, czasami wcale, okazało się, że pękła tarcza sprzęgła i opiłki wielkości paznokcia blokowały cały mechanizm, po wypłukaniu benzyną silnika i wymianie kompletu tarcz, przekładek itd. chodzi wszystko jak należy, sprzęgło chodziło normalnie, po rozebraniu jednak okazało się inaczej, sprawdź u siebie :)
Motorynka Pony 50 > Bemi 110 > Mrf 140 > Exc 200> Yz 125
Avatar użytkownika
matikupiec
Świeżak
 
Posty: 139
Dołączył(a): 1/4/2014, 19:08
Lokalizacja: Busko Zdrój ;)



Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości




na górê