Zobacz wątek - Suzuki Hayabusa jako dalekodystansowy koń
NAS Analytics TAG

Suzuki Hayabusa jako dalekodystansowy koń

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Suzuki Hayabusa jako dalekodystansowy koń

Postprzez freestyle431 » 18/6/2017, 19:39

Cześć! Noszę się z zamiarem sprzedaży mojego fz1 na rzecz hayabusy. Myślę nad generacją pierwszą, drugą lub przyszłą - trzecią. Mam wielką prośbę do obecnych i byłych użytkowników Hajek.Napiszcie proszę plusy i minusy moocykla. Czy Hajka nadaje się na dalekie trasy (samemu/z pasażerem/bagażem)? Jak czujecie się po przejechaniu np. 500 km dziennie? Czy coś wymaga ulepszenia na rzecz komfortu w podróży? Coś w kwestii "Must have" na podróż i na co dzien? Jakie są wasze pozytywne i negatywne konkluzje z użytkowania Hajki? Np. pozycja nie męczy? Przesisdlem się ze szlifierki na fz1 i powiem szczerze, że bardziej odnajdywalem sie na scigu. Oswieccie mnie troszkę czy warto zmieniać. :-) mam nadzieję, ze posiadaczom będzie się chciało wtrącić swoje trzy grosze. :-)
freestyle431
Świeżak
 
Posty: 158
Dołączył(a): 13/6/2012, 13:32
Lokalizacja: Kęty


Re: Suzuki Hayabusa jako dalekodystansowy koń

Postprzez andy7 » 18/6/2017, 22:37

Jezdzilem tylko pierwszym modelem, jest wygodny ale niestety w dzisiejszych czasach brak ABS_u go deklasyfikuje

:wink:
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55


Re: Suzuki Hayabusa jako dalekodystansowy koń

Postprzez freestyle431 » 18/6/2017, 22:54

Mam właśnie abs w fz1 i hajkę chyba też będę chciał z abs'em :)
freestyle431
Świeżak
 
Posty: 158
Dołączył(a): 13/6/2012, 13:32
Lokalizacja: Kęty



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości




na górê