Zobacz wątek - romet 727 problemy z odpalaniem

romet 727 problemy z odpalaniem

i inne małe pojemności
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, Lovtza, Terror, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, Boshi, rosa, MarSen

romet 727 problemy z odpalaniem

Postprzez TeksaiPL » 15/6/2017, 14:49

Witam wszystkich
Mam taki problem gdyż skuter stał dłuższy czas około roku bez odpalania i teraz mam taki problem gdyż po tym czasie odpala ze strzała np. przez 2 dni a trzeciego dnia już nie pali wtedy ściągam przewód od benzyny skuter odpala i tak znów chodzi 2 dni i to samo się dzieje dodam że po odpaleniu skuter normalnie jeździ bez dławienia
Czy to kwestia regulacji czy może gdzieś jakaś uszczelka sparciała i sie przelewa gaźnik czy coś(najbardziej dziwi mnie to że 2 dni pali ze strzała a na trzeci dzień muszę ściągać przewód paliwowy z gaźnika i wtedy odpala i zakładam przewód i 2 dni śmiga i znów to samo)
Dodam jeszcze ze jak zejdzie na takie naprawdę niskie obroty to przy dodaniu gwałtownie gazu się zadusza
Proszę o pomoc
Dodam jeszcze ze skuter ma wymieniony filtr paliwa a filtr powietrza to stożek w celach oczyszczeniowych wcześniej też miał stożek założony
TeksaiPL
Świeżak

Powrót do Motorowery do 50 ccm