Zobacz wÄ…tek - Kawasaki kmx 125 blokada kierownicy i spalanie
Advertisement
NAS Analytics TAG

Kawasaki kmx 125 blokada kierownicy i spalanie

Enduro, Cross
_________

Kawasaki kmx 125 blokada kierownicy i spalanie

Postprzez leigimas » 20/5/2017, 22:52

Witam od kliku dni jestem posiadaczem Kmx 125 z 2000r. Moje pytanie brzmi czy ten motocykl jest wyposażony w blokadę kierownicy? Chciałbym tez zapytać o spalanie tego silniak 2t, na pełnym baku zrobiłem ostatnio 125km czyli wychodzi ponad 7l, gdzie nie jeździłem wgl w terenie tylko cały czas na trasie po asfalcie, przelotowa prędkość 70-80, kilka razy przyspieszałem 110, czy takie spalanie to norma? Mam też dziwne wrażenie że podczas przyspieszania (np 5 bieg 4-5 tys obrotów) silnik jakby przerywał i tak dziwnie (bardzo słabo) przyspieszał przekroczy 6tys obrotów i jest wszystko ok. Nikt w okolicy nie ma podobnego sprzętu żebym mógł się przejechać i porównać.
leigimas
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 1/9/2009, 19:10


Re: Kawasaki kmx 125 blokada kierownicy i spalanie

Postprzez henio12323 » 21/5/2017, 19:42

zwykle takie moto maja blokade ale skoro masz moto to chyba mozesz sprawdzic ?

to spalanie jak najbardziej normalne

moze wymagac jakis regualcji np gaźnika zeby pracował bardziej gładko moze dało by sie tez odrobine tym obnizyc spalanie - ciezko powiedziec bo to trzeba miec na miejscu moto i podiagnozowac. to ze dostaje kopa to norma bo to sie otwiera zawór wydechoiwy
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN


Re: Kawasaki kmx 125 blokada kierownicy i spalanie

Postprzez wishtest » 25/5/2017, 15:50

Blokadę ma kluczykiem. Osobiście nie próbowałem bo pewnie od 20lat nikt tego nie używał i jak zblokuje to już nie odblokuje. Ale moto ma taki bajer :)
Co do spalania. Nie ważne gdzie jeżdżę i jak jeżdżę mi wychodzi mniej więcej jak u Ciebie. Jak spokojnie jeździłem podczas docierania moto spalał 5-6l ale prędkości do 60kmh. Lepiej mu dawać bo wtedy masz chociaż zadowolenie z jazdy.
Mój jest bardzo słaby na 6 biegu. Na 5 110kmh 6 i ledwo przyspiesza i max 120kmh. Więc to chyba norma. Ten motor ma za mało km żeby przy 50kmh na 5 biegu szedł jak kuna po dachu. Co nie znaczy że nie musisz wyregulować gaźnika.
wishtest
Świeżak
 
Posty: 97
Dołączył(a): 9/2/2016, 10:43
Lokalizacja: stÄ…d



Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê