Zobacz wÄ…tek - Jakie sportowe buty + kombinezon na chuderlaka
NAS Analytics TAG

Jakie sportowe buty + kombinezon na chuderlaka

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Jakie sportowe buty + kombinezon na chuderlaka

Postprzez Rykko » 10/4/2017, 23:54

Siema siema, mam do was pytka.
Jakie polecacie buty do ścigacza za cenę około 800zł? Ja sam myślałem, żeby kupić używane Alpinestars SMX Plus ale że jakoś ich nie mogę zdobyć to pomyślałem aby zakupić coś innego nowego.
Oraz potrzebuje informacji jaka marka produkuję kombinezony skórzane takie najbardziej, że tak powiem, ciasne. Jako, że jestem dosyć wysoką osoba(185cm) ale za to chudziną (73kg) mam problem z kombiakami. Wiem, że najlepiej jest przymierzyć po prostu i zobaczyć ale niestety u siebie w mieścinie nie mam żadnego takiego sklepu a nawet udałem się do do innego miasta poprzymierzać kombiaki alpiny to niestety dziwnym trafem nie było rozmiarów takie jakie by mogły na mnie pasować czyli 50, 52.
Mam nadzieję, że mi pomożecie i coś doradzicie.
Pozdro
Rykko
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10/4/2017, 23:44


Re: Jakie sportowe buty + kombinezon na chuderlaka

Postprzez Maqs » 19/4/2017, 11:13

Cześć, co do butów to mam smx 6 Alpiny i są bardzo dobre, kosztowały mnie niecałe 600 złociszy. Kombi bez mierzenia nie da rady, bo każdy leży inaczej i tu nie będzie wróżenia z fusów. Ma być ciasno, bo skóra z czasem ma się rozejść pod Ciebie. Np ja mam 176 cm wzrostu i ważę 76 kg, kombi mam Dainese m6 div rozmiar 52 i pasuje dopiero teraz, miałem problem dokładnie jak Twój, czyli zbyt mała waga, więc rozwiązałem go tyjąc :).
Maqs
Świeżak
 
Posty: 28
Dołączył(a): 7/2/2014, 09:56
Lokalizacja: Starogard


Re: Jakie sportowe buty + kombinezon na chuderlaka

Postprzez DedeRR » 20/4/2017, 16:24

Przymierzałem SMX 5, SMX 6 oraz SMX Plus.
Plusy jak dla mnie miażdżą piątki i szóstki w każdej kategorii. W zasadzie jedyne co w nich jest przeszkadzające, to to, że przy chodzeniu zawias skrzypi. We wszystkich, bez wyjątku, sprawdzałem.
Prócz tego mało znaczącego szczegółu, to są bardzo wygodne jak na buty sportowe i w przeciwieństwie do SMX i 6, są całe certyfikowane, co też o czymś świadczy.
Co mnie też ucieszyło, to to, że mała ilość perforacji sprawia, że buty wolno nabierają wody.
Jadąc kiedyś przez 30min w sporym deszczu, dotarłem z suchą skarpetą.

Jeszcze z innych butów to zerknij na RST Tractech Evo oraz na... Puma 1000. Mocno zastanawiałem się nad nimi, i dopiero wyczajenie promocji na SMX Plusy spowodowało, że śmigam w nich.
Suzuki GS 500 E
Avatar użytkownika
DedeRR
Świeżak
 
Posty: 304
Dołączył(a): 2/5/2015, 00:19
Lokalizacja: Północ

Re: Jakie sportowe buty + kombinezon na chuderlaka

Postprzez Rykko » 21/4/2017, 20:35

Pumy 1000 v3 chętnie bym przygarnął ale niestety z tego co się orientuje nie są już w sprzedaży więc ich raczej już nie dostanie.
Rykko
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10/4/2017, 23:44

Re: Jakie sportowe buty + kombinezon na chuderlaka

Postprzez Rura » 21/4/2017, 20:50

AXO Aragon... ale zobacz na fc-moto.de, bo u nas słabo z nimi... SMX-y nawet przy nich, to walonki czerwonoarmisty co najwyżej...
Daytona, MW, GT... byle latało ;-).
Rura
Świeżak
 
Posty: 421
Dołączył(a): 30/1/2015, 22:09
Lokalizacja: Szczecin



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości




na górê