Zobacz wÄ…tek - [Sprzedam/Zamienie] Honda CX500 CUSTOM
NAS Analytics TAG

[Sprzedam/Zamienie] Honda CX500 CUSTOM

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

[Sprzedam/Zamienie] Honda CX500 CUSTOM

Postprzez Mike_low » 1/4/2017, 07:52

Witam,
Na sprzedaż posiadam Honde CX 500 w stylu Brat Style. Motocykl został w 2014r. zakupiony i rozebrany na części pierwsze. Rama, felgi i kilka drobniejszych elementów zostały wypiaskowane i pomalowane proszkowo na czarny mat. Bak oraz plastikowe boczki pomalowane na kolor srebrno-szary z palety Hondy z lat 70tych.
Napęd, wał kardana został rozebrany, przesmarowany i zalany nowym olejem. W silniku zostały zrobione kompleksowo głowice oraz zregenerowane i wyregulowane (jesienią) 2016 roku gaźniki. Nowy olej w amortyzatorach przednich, nowe klocki hamulcowe (przód i tył). Przednie przewody hamulcowe w oplocie + zmiana płynu hamulcowego. Zmieniłem łożyska (KOYO JAPAN) wahacza, kół i główki ramy wraz z simeringami (CORTECO) . Nowe opony Continental przód i tył. Nowy akumulator(jesień 2016) i irydowe świece NGK. Motocykl zalany jest olejem Bel Ray 5W50 V-twin Syntetic i świeżymi filtrami powietrza i oleju K&N.
Motocykl zrobiony kompleksowo pali na dotyk ( po zimie zapalił za drugim kręceniem). Sprawny w 100% hamulce, napęd czy silnik z pewnością nie zdradzają wieku motocykla. Jeżeli masz jakieś pytania dzwoń śmiało.

Możliwa zamiana na inny motocykl z moją bądź Twoja dopłatą.

Link do ogłoszenia: https://www.otomoto.pl/oferta/honda-cx- ... yPyL9.html
Mike_low
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 8/1/2010, 13:45


Re: [Sprzedam/Zamienie] Honda CX500 CUSTOM

Postprzez motomoto24 » 6/6/2017, 12:19

Zapraszam na moją stronkę skupmotocykli.com.pl skupujemy motocykle z całego kraju.
motomoto24
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 6/6/2017, 12:07




Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości




na górê