Zobacz wątek - Honda Hornet 600 2000r. Problem z obrotomierzem i rozrusznik

Honda Hornet 600 2000r. Problem z obrotomierzem i rozrusznik

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, Lovtza, Terror, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff, henio12323, rosa, cycu_rsko

Honda Hornet 600 2000r. Problem z obrotomierzem i rozrusznik

Postprzez PiotrPioPok » 27/3/2017, 18:54

Witam. Dzisiaj rano z motocyklem było wszystko ok, przejechałem około 100km i nagle przestał działać obrotomierz "opadł", po chwili podczas wyjazdu z ronda motocykl zgasł.
Nie udało się go uruchomić rozrusznikiem, zero reakcji na przycisk rozruchu, wszystkie światła działają, więc wykluczam akumulator. Moto odpaliłem na popych.
Po przełączeniu włącznika świateł na "pozycyjne" lub "off" obrotomierz zaczyna działać, po włączeniu świateł mijania znów "opada". Ruszyłem w stronę domu na pozycyjnych zeby sprawdzić co jeszcze będzie się działo, po włączeniu kierunkowskazu, obrotomierz zaczął podskakiwać w rytm przerywnika migacza, po wyłączeniu kierunku znów działa poprawnie pokazując obroty...
Gdzie szukać przyczyny, od czego zacząć? Proszę o poradę. Niestety jeszcze nie zdążyłem zrobić pomiarów ładowania i napięć. :|
Pozdrawiam Piotrek
PiotrPioPok
Świeżak

Powrót do Mechanika motocyklowa