Zobacz wÄ…tek - Pilna pomoc- xj6
NAS Analytics TAG

Pilna pomoc- xj6

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Pilna pomoc- xj6

Postprzez foramenovale » 26/3/2017, 13:25

Witam.
Jakiś czas temu byłem obejrzeć motocykl. Wg mnie wszystko było ok, nic nie wyglądało podejrzanie. Podpisaliśmy umowę przedwstępną i miałem po niego jechać jak tylko pogoda pozwoli.
Ostatnio zauważyłem, że nigdzie nie ma xj6 w wersji naked w takim kolorze jak ten który zamierzam kupić. Po sprawdzeniu numeru vin okazuje się, że to nie jest wersja naked, a SA czyli wersja z owiewką (diversion).

I tu moje pytanie: komu opłacało się przerabiac motocykl w ten sposób, zważając na to, że przeróbka nie jest prosta? Może to świadczyć o jakimś wypadku? Dla mnie wszystko wydawało się ok. Co sądzicie ? Umowa jest napisana w taki sposób, że w razie wątpliwości mogę od niej odstąpić

link do ogłoszenia z motocyklem:
http://sprzedajemy.pl/tanio-yamaha-xj6sa-nr45633392
foramenovale
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 20/12/2016, 18:43


Re: Pilna pomoc- xj6

Postprzez A7 x » 26/3/2017, 19:17

Nikt bez powodu nie dokonuje takich przeróbek.
Zdjęte zostały zapewne połamane plastiki po jakimś wypadku.

Zobacz na drugą kwestię, która Ci chyba umknęła- ogłoszenie jest z... 14 listopada.
Czyli motocykl wystawiony od ponad 4 miesięcy.
Jeżeli byłaby to oferta warta uwagi już dawno byłaby nieaktualna.

Ja na Twoim miejscu bym odpuścił, bo tutaj trzeba byłoby zainwestować w jakimś dobrym serwisie, gdzie moto byłoby prześwietlone łącznie z pomiarami ramy, a to kosztuje.
Avatar użytkownika
A7 x
Świeżak
 
Posty: 307
Dołączył(a): 8/3/2013, 09:39
Lokalizacja: Wrocław/OsW


Re: Pilna pomoc- xj6

Postprzez riderZ056 » 26/3/2017, 19:22

Nikt dla własnego widzimisię nie dokonuje takiej przeróbki w dość młodym (jak na nasze realia) motocyklu bo wie, że na tym dużo straci, pewnie po wypadku były akurat takie części dostępne i się zrobił naked. A skoro właściciel Cię o tym nie poinformował, to już powinno dać do myślenia.
SlowMotion napisał(a):W całości za 1500zł też da się ubrać, ale wtedy polecam jeździć bardzo zachowawczo i nie przekraczać 40-50kmh.
riderZ056
Świeżak
 
Posty: 189
Dołączył(a): 13/5/2015, 12:55
Lokalizacja: Koło



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości




na górê