Zobacz wÄ…tek - Jedna bielizna termoaktywna na rower oraz motocykl.
Advertisement
NAS Analytics TAG

Jedna bielizna termoaktywna na rower oraz motocykl.

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Jedna bielizna termoaktywna na rower oraz motocykl.

Postprzez Rakdek » 21/2/2017, 12:10

Cześć

Czy jest możliwe dobranie jednego kompletu bielizny termoaktywnej, aby spełniała swoje zadanie zarówno na rowerze jak i motocyklu? Chodzi mi o spokojną jazdę po mieście, 1-2 godziny dziennie. Póki co jeżdżę tylko na rowerze, ale nie chciałbym aby motocykl wyeliminował mi użytkowanie roweru, więc powiedzmy, że proporcje odnośnie jazdy będą 50% rower i 50% motocykl, miesięcznie. Chciałbym kupić coś uniwersalnego i dobrego, budżet powiedzmy 200-400 zł (im mniej tym lepiej). Jest możliwość dobrania takiej bielizny? i czy w ogóle ma to sens?

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Rakdek
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8/1/2017, 21:48


Postprzez kuba9320 » 21/2/2017, 18:51

Na odzieży motocyklowej się nie znam :roll: ale polecam Under Armour ;) W 400 zł powinieneś się zmieścić. Ewentualnie na zalando można coś taniej spotkać.

* mdsport . pl ma teraz duże promocję więc zmieścisz się na pewno, ciuchy nie do zdarcia :)
kuba9320
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 20/1/2017, 20:06


Postprzez kravec » 21/2/2017, 19:49

Pytanie przede wszystkim czy odprowadzająca ciepło czy utrzymująca ciepło i w jakim stopniu.

Od siebie polecam produkty Brubeck'a
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Re: Jedna bielizna termoaktywna na rower oraz motocykl.

Postprzez ded » 26/2/2017, 23:32

Ja kupiłem Brubeck ten z największą domieszką wełny z merynosa. Na zimę super choć zalety termoaktywki to widać jak jest zimno a Ty jesteś aktywny fizycznie (na moto się głównie siedzi). Ja jestem zmarźluch i zakładam nawet na spacer jak jest +5. Na lato mógłbyś kupić taki zestaw który ma za zadanie odprowadzać pot (ponoć przydaje się jak żar się leje z nieba) ale one są sporo tańsze. Za ten zimowy komplet płaciłem niemal 400zł więc sporo ale działa fajnie.
Triumph Speed Triple 955i 2002
Avatar użytkownika
ded
Świeżak
 
Posty: 70
Dołączył(a): 26/9/2016, 11:54
Lokalizacja: Ciechanów



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê