Zobacz wątek - <i>[biblioteka]</i> Zakup motocykla używanego: Na co...
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Zakup motocykla używanego: Na co...

Komentarze użytkowników
_________

[biblioteka] Zakup motocykla używanego: Na co...

Postprzez Åšcigacz » 7/2/2017, 14:14

Dyskusja na temat: Zakup motocykla używanego: Na co zwrócić uwagę?
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Zakup motocykla używanego: Na co zwrócić uwagę?
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 7/2/2017, 14:14

Co do papierow - nie przesadzalbym, bo sam rejestrowalem sprzety i mialem w 3 sprzetach wpisane co innego w dowodzie Z RACJI BLEDU URZEDNIKA!! I to nie tylko trzy motocykle, ale z dwoma samochodami tez... niekompetencja pan w urzedzie nie zna granic.
Popieram zasade kupna sprzetu "brzydkiego" i "po wypadku". Oczywiscie nie mowimy tu o gruzie, ale o sprzecie, gdzie nikt faktu stluczki czy obcierki nie ukrywa, oraz naturalnych szczurow.

Doswiadczenie pokazuje, ze motocykl z duzym przebiegiem, nieco sciorany zyciem, sluzy czesto gesto dluzej, lepiej, bezawaryjniej przez dlugie lata niz "igla, piekny, sliczna" z allegro.

W ogole to bym od tego zaczal - jezeli patrzymy w ogloszeniach, i padaja stwierdzenia typu "igla", "piekny", "sliczna/sliczny" to poprostu omijamy ogloszenie... nikt, kto nie ma niczego do ukrycia nie pisze takich **** przy sprzecie.

p.s. "igla" to moje ulubione stwierdzenie. Jak ktos mi mowi, ze sprzet stan "igla" to sie pytam, "ze co, ze tak cienko z nim"?<br><hr>Igla
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 10/2/2017, 16:44

Może i przy większych pojemnościach warto pomyśleć o używce, ale czy przy bardzo popularnych 125 nie warto pomyśleć o czymś nowym? Jestem raczej hobbystą, a nie wielkim znawcą, ale na rynku widzę kilka chińskich marek, które zbierają jednak pozytywne recenzję (też w Państwa portalu). Czy to bazujące na sentymencie Junaki, czy wchodzące z przytupem Bartony. Marek jest coraz więcej, a z opinii znajomych wynika, że i jakość coraz bardziej się poprawia. A cały ten wywód dlatego, że dla niektórych jestem kierowcą "gorszego sortu";) posiadającym tylko kat. B i naprawdę poważnie się zastanawiam, czy kupując coś na początek warto tak się męczyć i czesać rynek używek, czy może przejść się do salonu i kupić coś nowego. Czy w ogóle w cenie nowego chińczyka o pojemności 125 jesteśmy wstanie kupić dobrą używkę? <br><hr>Obi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/2/2017, 16:44

Może i przy większych pojemnościach warto pomyśleć o używce, ale czy przy bardzo popularnych 125 nie warto pomyśleć o czymś nowym? Jestem raczej hobbystą, a nie wielkim znawcą, ale na rynku widzę kilka chińskich marek, które zbierają jednak pozytywne recenzję (też w Państwa portalu). Czy to bazujące na sentymencie Junaki, czy wchodzące z przytupem Bartony. Marek jest coraz więcej, a z opinii znajomych wynika, że i jakość coraz bardziej się poprawia. A cały ten wywód dlatego, że dla niektórych jestem kierowcą "gorszego sortu";) posiadającym tylko kat. B i naprawdę poważnie się zastanawiam, czy kupując coś na początek warto tak się męczyć i czesać rynek używek, czy może przejść się do salonu i kupić coś nowego. Czy w ogóle w cenie nowego chińczyka o pojemności 125 jesteśmy wstanie kupić dobrą używkę? <br><hr>Obi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości




na górê