Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Zmarł Włodzimierz Kwas, ojciec...
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Zmarł Włodzimierz Kwas, ojciec...

Komentarze użytkowników
_________

[Aktualności] Zmarł Włodzimierz Kwas, ojciec...

Postprzez Ścigacz » 30/1/2017, 12:33

Dyskusja na temat: Zmarł Włodzimierz Kwas, ojciec współczesnych wyścigów motocyklowych
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Zmarł Włodzimierz Kwas, ojciec współczesnych wyścigów motocyklowych
Ścigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 30/1/2017, 12:33

To bardzo przykra wiadomosc. Choc Motocykl przestalem czytywac juz dawno temu, to artykuly Wlodzimierza Kwasa uwazam za wzor motocyklowego dziennikarstwa. Lekkie i trafne a jednoczesnie tam gdzie trzeba, bardzo gleboko merytoryczne. Nawiasem mowiac wspomnialem Jego osobe niedawno po przeczytaniu artykulu na Scigaczu, traktujacym o wyzszosci motocyklistow jako kierowcow, gdyz wydal mi sie on kalką arykulu Kwasa z polowy lat dziewiedziesiatych. <br><hr>KenLee
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 30/1/2017, 14:36

Niech spoczywa w pokoju! Mega gość. M.in. dzięki jego artykułom rozwinęła się dawno temu moja pasja do 2 kółek. Wielka szkoda, że tacy ludzie odchodzą tak wcześnie...<br><hr>Max3miasto
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/2/2017, 20:34

Wielka strata dla środowiska.Nauczył mnie jeżdzić na motocyklu w szkółce motocyklowej S.K.M.na Wirażowej gdzie był zawodnikiem.1975r.Tak zaszczepił mi jazdę motocyklem że rok później trafiłem do Klubu Lekkich Motocykli w Pałacu Młodzieży,Jawa 50 Mustang.Potem klub ten przeistoczył się w AUTO MOTO KLUB Pałacu MŁodzieży i zaczął startować w rajdach enduro M.in.w klasie 50ccm gdzie w 1978r zdobyłem tytuł Mistrza Polski.Miałem ksywę Pinezka .Po tym sukcesie dostałem z klubu większy motocykl CZ 125/516 i CZ 250 na których startowałem w kilku motocrosach i rajdach enduro bez znaczących sukcesów.Ważne że kończyłem te rajdy. Kto wtedy jeździł ten wie.Potem stan wojenny,,wojsko,,żona, dzieci,itd. Po latach wróciłem do motocykli amatorsko. Obecnie kręcę przy starszych motocyklach klasykach.Pzdr.wszystkich motocyklstów.<br><hr>Andrzej Brzozowski
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości




na gr