Zobacz wątek - 600f CBR

600f CBR

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, Lovtza, Terror, lagiboy, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, andy7, suhy-19, Bostorn, Miczab, Boshi

600f CBR

Postprzez Automasa » 23/1/2017, 16:43

Witam, forum już od dłuzszego czasu czytam. Chciałbym Was się poradzić na temat motocykla jaki upatrzyłem sobie w cenie do około 17 000 PLN. Nie widze nic nowoczesniejszego, lepiej wygladajacego i solidnego. mogłbym dorzucić jeszcze ew. do Z800, ale na początek wolałbym CBR od 2011 r. w góre. 25 lat i od 13 roku życia zawsze coś miałem, ale przez ostatnie 5 lat miałem przerwe, choć w niej jeździłem kilkukrotnie sprzętami o podobnej mocy i były to dłuzsze przejazdzki więc wierze, że podołam. Przechodząc do wątku, to jest bliżniaczy model do Horneta, więc raczej silnik niezawodny. Ktoś wiecej cos o nim powie, jak z częściami i cenami, na co zwrócić uwagę przy zakupie danego egzemplarza i czy będzie to dobry wybór dla:
90 kg, 177 cm i większość czasu po mieście, jednak chciałbym także dłuższe trasy z plecaczkiem robić. Dziękuje i pozdrawiam.
Automasa
Świeżak

Powrót do Motocykle