Zobacz wątek - <i>[Buty Alpinestars]</i> Alpinestars SMX 6 po dwóch sezonach -.
NAS Analytics TAG

[Buty Alpinestars] Alpinestars SMX 6 po dwóch sezonach -.

Komentarze użytkowników
_________

[Buty Alpinestars] Alpinestars SMX 6 po dwóch sezonac

Postprzez Åšcigacz » 23/1/2017, 10:55

Dyskusja na temat: Alpinestars SMX 6 po dwóch sezonach - test i opinia użytkownika
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Alpinestars SMX 6 po dwóch sezonach - test i opinia użytkownika
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 23/1/2017, 10:55

Mam te buty od jakichs 2 sezonow i jezdze w nich tyle co nic - po 5 min w deszczu ma sie w nogach basen. Dobre na dzienny wypad przy dobrej pogodzie ale nie na trase.<br><hr>Kawior
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 23/1/2017, 12:31

Największą porażka w tych butach jest to jak skrzypia podczas chodzenia. Nie zdążylo się to tylko mnie lecz kilku kolegom który też posiadają te buty. Na tor w ciepłe dni są idealne dzięki perforacji, na dalszy wyjazd nie polecam gdyż podczas lekkiego deszczu ma się w butach basen. Przy niskich temperaturach polrcam grubsze skarpetki lub termoaktywne. Po 3 sezonie poszły w kosz a kolejne będą Sidi.<br><hr>Przemo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/1/2017, 12:31

Największą porażka w tych butach jest to jak skrzypia podczas chodzenia. Nie zdążylo się to tylko mnie lecz kilku kolegom który też posiadają te buty. Na tor w ciepłe dni są idealne dzięki perforacji, na dalszy wyjazd nie polecam gdyż podczas lekkiego deszczu ma się w butach basen. Przy niskich temperaturach polrcam grubsze skarpetki lub termoaktywne. Po 3 sezonie poszły w kosz a kolejne będą Sidi.<br><hr>Przemo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/1/2017, 12:46

Potwierdzam poprzednie opinie. Wystarczy lekka mżawka i w butach jest basen. Oprócz tego buty bardzo wygodne, dobrze wentylowane<br><hr>TomSv
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/1/2017, 16:10

Posiadam takowe i ogólnie to mogę polecić z uwagi na wygodę i super wentylację. Ze względu na swoją konstrukcję nadają się tylko na ciepłe i pogodne dni i wtedy sprawdzają się idealnie, dlatego też trzeba posiadać drugie na gorsze warunki. Co do trwałości to nie mogę się wypowiedzieć bo mało używałem. Mam też trochę obaw o bezpieczeństwo bo posiadam też dainese torque, które przy nich są jak pancerne ale za to dużo mniej wygodne, skrzypią natomiast jeszcze bardziej od SMX6. Warto szukać na wyprzedażach po sezonie, można kupić dużo taniej i wtedy naprawdę warto.
Jeśli dobrze pokojarzyłem fakty to widzę że Pan Adam się rozwija i zaczął poważniejszą współpracę ze ścigaczem. Gratuluję, będę miał znajomości.<br><hr>erjot
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/1/2017, 17:06

Komentatorzy napisał(a):Posiadam takowe i ogólnie to mogę polecić z uwagi na wygodę i super wentylację. Ze względu na swoją konstrukcję nadają się tylko na ciepłe i pogodne dni i wtedy sprawdzają się idealnie, dlatego też trzeba posiadać drugie na gorsze warunki. Co do trwałości to nie mogę się wypowiedzieć bo mało używałem. Mam też trochę obaw o bezpieczeństwo bo posiadam też dainese torque, które przy nich są jak pancerne ale za to dużo mniej wygodne, skrzypią natomiast jeszcze bardziej od SMX6. Warto szukać na wyprzedażach po sezonie, można kupić dużo taniej i wtedy naprawdę warto.
Jeśli dobrze pokojarzyłem fakty to widzę że Pan Adam się rozwija i zaczął poważniejszą współpracę ze ścigaczem. Gratuluję, będę miał znajomości.<br><hr>erjot<br>
erjot słyszałem już sporo o słynnym skrzypieniu i możecie mi wierzyć lub nie, ale moje jakimś cudem nie skrzypią :) ja kupiłem swoje poza sezonem tak jak piszesz i było ze 25% taniej. co do faktów to rzeczywiście skojarzyłeś szybko i bezbłednie, trzeba więc pogratulować spostrzegawczości! <br><hr>Adam Luranc
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/1/2017, 09:54

Również zrobiłem w nich 20tys km w różnych warunkach i zgadzam się w opinią. Buty warte ceny, wygodne, bezpieczne, b dobra wentylacja a w chłodniejsze dni wystarczy cieplejsza skarpetka. Podczas deszczu po kilku minutach zaczynają przeciekać, ale jaki inny but z taką perforacją nie będzie? Wystarczą przeciwdeszczowe nakładki i po problemie<br><hr>Tomasz
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości




na górê