Zobacz wątek - monowahacz -regulacja łańcucha ANI DRGNIE POMOCY!!!!!
Advertisement
NAS Analytics TAG

monowahacz -regulacja łańcucha ANI DRGNIE POMOCY!!!!!

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

monowahacz -regulacja łańcucha ANI DRGNIE POMOCY!!!!!

Postprzez paweljurkiewicz » 15/1/2017, 19:23

Witam serdecznie wszystkich jest to mój pierwszy temat na trym forum , także proszę o wyrozumiałość :P. Posiadam Triumph sprint st 1050 i jest to mój pierwszy sprzęt z mono-wahaczem i oto pierwszy problem chciałem popuścić naciąg łańcucha celem zdjęcia go i mam problem z poluzowaniem.
popuściłem śrubę kontrującą na mono-wahaczu i teraz zaczął się problem. Ząbkowana nakrętka (nie wiem jak to się fachowo nazywa) ani drgnie pod oporem klucza do niej dedykowanego nawet próbowałem delikatnie metodą śrubokręt i młotek ale też bez skutku, wpuściłem już chyba kół puszki WD-40 i ani drgnie . Nie wiem pewnie poprzedni właściciel dawno tam nie zaglądał i zapiekło się tam . Mam pytanie czy może ktoś z was borykał się z tym samym problemem co ja i znalazł rozwiązanie tego problemu nie chcę walić metodą pana Józka z garażu czyli młotkiem i przecinakiem aby nie uszkodzić monowahacza . Bardzo proszę o porady z góry dzięki i pozdrawiam
paweljurkiewicz
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15/1/2017, 19:09
Lokalizacja: wałcz


Postprzez henio12323 » 18/1/2017, 08:39

wrzuć fotke jak to wygląda. pewnie mozna jakos rozweircic żeby pusciło i wymienic srube potem
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN




Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na górê