Zobacz wątek - <i>[biblioteka]</i> 8 pytań, które każdy motocyklista...
NAS Analytics TAG

[biblioteka] 8 pytań, które każdy motocyklista...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 23/12/2016, 12:46

Częste pytania: Po co Ci ten motor ? Chcesz się zabić ? Pół roku nie jeździsz bo jest jesień i zima. Po co stoi i zajmuje miejsce w garażu ?<br><hr>Mark3
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 25/12/2016, 18:32

Komentatorzy napisał(a):U mnie często jest takie pytanie:
- Ile Kosztował ten motor?
-ok 20 tys.
- ja pierdziele to ja bym miał za to 5 golfów. Nigdy bym tyle nie dał za motor.

Rozumiecie to!!! Jakim jestem dziwnym i głupim gościem!!! Bo moim jedynym Hobby nie jest oglądanie M jak Miłość i picie piwa!!!
<br><hr>Michał<br>
ja ostatnio kupiłem swój pierwszy motocykl cbr500r. pierwsze pytanie jakie dostałem od kolegów to ile dałem? jak już się dowiedzieli ze kosztował 15tyś zapytali ile wyciąga? jak im powiedziałem za ma v max ok.180 km/h to mnie wyśmiali i powiedzieli ze maja samochody co kosztowały polowe i 230 km/h nimi jechali ;p i ze mogłem kupić coś za pól ceny co 300 wyciąga i w h.. browarów bym miał jeszcze.. <br><hr>siema albo sie nie ma
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 5/1/2017, 14:53

Komentatorzy napisał(a):Mnie denerwują teksty typu: po co ci to?( hmmm no nie wiem,może po to aby miło spędzić czas?),
czy jeżdżę z linką przyczepioną do karku? (ta ku..wa cały czas, bo przecież o to chodzić żeby mi łeb urwało),kolejne ,jak nie będziesz miał wypadku to się nie nauczysz jeździć (no tu ręce opadają)
to tylko garstka ,bo takich kwiatków jest więcej....<br><hr>HH r1<br>
co do "jak nie będziesz miał wypadku to sie nie nauczysz"....no tak wiadomo każdy dla siebie samego jeździ najlepiej a każdy inny to najlepiej niech z domu nie wychodzi :P no ale nie możesz powiedzieć że racji w tym nie ma...świadomość na temat wypadków dają tylko wypadki...skąd masz wiedzieć jak zareagować w jakiej sytuacji jak nigdy sie żadna z nich nie przydarzy? ja sam miałem 2 wypadki w życiu i po nich nie boje sie o kolejne pomimo że jeżdże tak samo (tylko teraz bardziej wiem kiedy i jak bardzo ufać innym na drodze, wiem na jakie miejsca zwracać więcej uwagi, gdzie jednak minimalnie tego gazu upuścić, jak reagować jak coś sie dzieje) wypadki uczą a skoro tak nie uważasz to widocznie żadnego nie miałeś albo zbyt mało wniosków z życia wyciągasz<br><hr>szysz
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/1/2017, 11:40

Komentatorzy napisał(a):Zabrakło pytania ile ma do setki...<br><hr>dziki14<br>
Ja zawsze odpowiadam: "zalezy jaka górka"<br><hr>Duke
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości




na górê