Zobacz wÄ…tek - BESTHOL - pomoc drogowa Warszawa,...
NAS Analytics TAG

BESTHOL - pomoc drogowa Warszawa,...

Katalog motocyklowy firm i serwisów
_________

BESTHOL - pomoc drogowa Warszawa,...

Postprzez Åšcigacz » 14/12/2016, 18:15

Dyskusja na temat: BESTHOL - pomoc drogowa Warszawa, holowanie, mobilny warsztat samochodowy Warszawa
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
BESTHOL - pomoc drogowa Warszawa, holowanie, mobilny warsztat samochodowy Warszawa
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 14/12/2016, 18:15

Najlepszy mobilny warsztat samochodowy w Warszawie. Główne słowa uznania należą się dla Pana Kamila, który jest mechanikiem i elektrykiem. Próbowałem poprawnie zdiagnozować usterkę samochodu w innych warsztatach i ostatecznie trafiłem do Pana Kamila, który jako jedyny poradził sobie z rozpoznaniem problemu. Ponadto samochód został naprawiony pod moim domem o godzinie która mi pasowała. Na 100% wrócę jeśli mój samochód znów coś odwali, choć liczę na to, że szybko to nie nastąpi :) <br><hr>Grzesiek z fiata
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 20/1/2017, 13:33

Bardzo dobrzy specjaliści! Przyjechali do mnie pod biuro i wymienili rozrusznik od ręki. Dla mnie ogromną zaletą było to, że nie musiałem jechać do warsztatu tylko warsztat przyjechał do mnie. Panowie kompetentni, rozmowni i sprawni. Widać, że znają się na swojej robocie. Dziękuję i będe polecał innym <br><hr>Edward - bielany
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/1/2017, 12:44

Świetny mobilny warsztat! Bardzo dobry pomysł na usługi mechaniki z dojazdem. Korzystałem i polecam osobom niezdecydowanym. Mechanik przyjechał do mnie specjalistycznym autem z kompletem potrzebnych części i narzędzi. Cała naprawa trwała mniej niż 40 minut. Jestem bardzo zadowolony, ponieważ wszystkie objawy usterki zniknęły i auto jeździ bez zarzutów. Warto korzystać<br><hr>wojtkiewicz
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do Katalogu Firm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê