Zobacz wątek - <i>[turystyka]</i> Małe pojemności, wielka przygoda -...
Advertisement
NAS Analytics TAG

[turystyka] Małe pojemności, wielka przygoda -...

Komentarze użytkowników
_________

[turystyka] Małe pojemności, wielka przygoda -...

Postprzez Åšcigacz » 31/10/2016, 12:03

Dyskusja na temat: Małe pojemności, wielka przygoda - ADV Transkarpatian Trip 2016
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Małe pojemności, wielka przygoda - ADV Transkarpatian Trip 2016
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 31/10/2016, 12:03

Prędkości autostradowych to raczej nie rozwija, poza tym wygląda OK.
Ciekawe tylko co jaki przebieg wypadają przeglądy, ile kosztują i jaka jest wytrzymałość łańcucha.
Przygodę z motocyklami zaczynałem całkiem niedawno od, co prawda, junaka w kategorii A1. Wytrzymałem ponad pół roku zanim nie zrobiłem A i nie kupiłem większego motoru. Wrażenia z tego czasu:
- przeglądy gwarancyjne kosztowały więcej niż paliwo
- łańcuch rozciągał się takim tempie, że należałoby go naciągać co tankowanie - 90% miasto, dużo ruszania, ale żadnych szaleństw
- jakoś wykonania średnia, ale powiedziałbym adekwatna do ceny, więc nie ma co narzekać
- duży spadek wartości przy odsprzedaży, mała ilość realnie zainteresowanych kupnem
Jeżeli ktoś zgodzi się na jakość nie zamierza odsprzedawać, to jedynie pozostaje kwestia przeglądów, wytrzymałości i jakości opon i łańcucha<br><hr>Paweł,
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 31/10/2016, 20:18

Zapomnieliście chłopaki dodać, że to żółte maleństwo to nie ADV250, tylko ADV400, której specyfikacją Romet się jeszcze nie pochwalił, a szkoda.<br><hr>Filip
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê