Zobacz wątek - Kawasaki Zyphyr 550 cos blokuje koło
NAS Analytics TAG

Kawasaki Zyphyr 550 cos blokuje koło

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Kawasaki Zyphyr 550 cos blokuje koło

Postprzez ZeFir550 » 29/10/2016, 10:37

Witam. Jest to mój pierwszy tak duży motocykl i pierwszy raz na forum wiec proszę o wyrozumiałość. Mój problem z Zephyrem zaczął się gdy zaczął gasnąć mi na wolnych obrotach. Jeździłem tak chwilę aż do czasu gdy podczas nawracania mi poprostu zgasł... Wyglądało to jak uduszenie ale to nie to. Podczas próby odpalenia słychać tylko w przekazniku rozrusznika ,,tryyyy'' Myślałem że to aku więc podpiołem inny. To samo, przekaźnik dobry, rozrusznik sprawdzony. Eletryka wszysko ok. Próbowałem na ,,pych'' lecz po puszczeniu sprzęgła odrazu blokuje sie koło... Silnik jest tak jakby zblokowany... odreciłem dekiel z prawej strony i próbowałem nasadką ruszyć silnikiem i ani drgnie... Ściągnąłem pokrywe zaworów bo myslałem że pewnie urwał sie łańcuch rozrządu ale wszystko jest OK. Już nie mam pomysłów co może być nie tak. Proszę o pomoc i z góry dziękuje :)
ZeFir550
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29/10/2016, 10:31


Postprzez kargulvmax » 6/11/2016, 10:32

Wykręć swiece moze któras jest uszkodzona przez urwany zawór który blokuje silnik(nie można obrócic wału w zadną stronę? ) odkrec miske olejowa szukaj opiłków zarzniętej panewki ,nic innego mi do głowy nie przychodzi
Carpe diem
kargulvmax
Świeżak
 
Posty: 275
Dołączył(a): 17/1/2006, 12:00
Lokalizacja: Gostyń Wlkp.




Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości




na górê