Zobacz wątek - Kwaśniewski ZNOWU pijany
NAS Analytics TAG

Kwaśniewski ZNOWU pijany

O wszystkim
_________

Postprzez VincentVega » 27/9/2007, 19:23

fajerstarter napisał(a):
VincentVega napisał(a):Ej no ludzie ... 10 lat rządów ... - jedna wpadka i teraz , po kilku latach od odejścia ze stanowiska , znowu coś się stało ... Wielkie halo ... A wy przez te , powiedzmy, 15 lat byliście idealni ?? ... Wole jedną wpadkę na 10 lat niż to co się dzieje teraz ...


jedna wpadka?wez sie ogarnij chopie,oni jak byli przy wladzy to mieli 2 wpadki w tygodniu,posprzedawali wszystko co mogli za lapowki,a laboratorium osocza?gdzie ta kasa?a rurociag polska szwecja?i jeszcze dziesiatki innych afer,


Halo , halo ... Mówiąc o wpadkach miałem na myśli alkohol ... a nie to co się działo po kątach ... A mówię o tym dlatego ,że Olek był ZNOWU pijany ... jak by to robił codziennie ... I stąd moja wypowiedź ;]
VincentVega
Świeżak
 
Posty: 40
Dołączył(a): 2/1/2007, 19:18


Postprzez gumis » 27/9/2007, 21:06

no moze dlatego, ze on za kazdym razem jak jedzie za granice albo zostaje gdzies oficjalnie zaproszony to najpierw sie nawali a potem idzie w ludzi i widzi to caly swiat...jak belkocze, zatacza sie, itp...jakby to robil sam dla siebie to looz ale zapraszaja go na powazne uroczystosci a on sie zatacza to cos jest nie tak

jakbys czesciej ogladal wiadomosci to moze byc wiecej wiedzial
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów


Postprzez fajerstarter » 30/9/2007, 09:34

pijak to pijak,jak potrafi nas osmieszyc za granica i nie potrafi powstrzymac sie od chlania zeby tego nie robic to i najwazniejsze decyzje dla naszego kraju tez podejmuje po pijaku,tylko ze akurat tego kamery nie wychwyca
xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa

Postprzez pavkox » 1/10/2007, 14:19

Mi5i3K napisał(a):ja powiem tak. Narzekamy na kaczeniaków jak rządza bo rządza jak **** taka jest prawda. Ale jak wejda Tuski i P0 to wcale nic sie nie zmieni, bo niby co moga zmienic Oo sobie od ryja nie odbiora zeby nam bylo lepiej, bo taki polak juz jest kto by nie rzadzil pisy, platformy , sadownicy i inne samoobrony bedzie tak samo bo politycy wszyscy sa chciwi i musimy poczekac jakis czas az oni wszyscy umra i wtedy moze bedzie lepiej :)

Swieta prawda "bracie". Dla mnie polityka to wielkie "G" nie słucham ani nie ogladam tych bzdetow- przy najmniej jestem zdrowszy i szczesciwszy :twisted: . Kto by nnie rzadzil garnie do siebie tyle samo co poprzednicy, albo i wiecej :!: Terazniejsza polityka i rzady jest jak BSE- tego sie nie leczy, trzeba wybic cale stado :twisted:
cb 600 hornet=>FZ6 S2 `07 w koncu :)
Avatar użytkownika
pavkox
Świeżak
 
Posty: 195
Dołączył(a): 29/5/2007, 14:43
Lokalizacja: ze znowu :)

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 59 gości




na górê