Zobacz wÄ…tek - Suzuki Rmz 450 2013 Problem z zasilaniem paliwa (filtr paliw
NAS Analytics TAG

Suzuki Rmz 450 2013 Problem z zasilaniem paliwa (filtr paliw

Enduro, Cross
_________

Suzuki Rmz 450 2013 Problem z zasilaniem paliwa (filtr paliw

Postprzez Tasak_PL » 8/10/2016, 16:53

Witam, podczas wczorajszego wypadu moja suza zgasła i już nie odpaliła, rozebrałem przepustnice przeczyściłem wszystko itd po ponownym podłączeniu niestety nie dostawała paliwa nawet nie wylatywało z węza paliwowego wiec wyjąłem pompę ze zbiornika (napięcie do pompy dochodzi podczas kopania max 9v czyli prawidłowo) rozebrałem bardziej pompę i filtr paliwa jest strasznie brudny (czarny) wie ktoś z Was gdzie można kupić taki filtr lub od czego pasuje? bo niestety suzuki samego filtra nie sprzedaje tylko cala pompa oczywiście :D czy pompa działa tez dokładnie nie wiem jutro kupie baterie 9v i podłącze na krotko (czy to dobry sposób na sprawdzenie?)
Edit: po podłączeniu pompy na krotko pod akumulator 12v wszystko jest ok pompa podaje paliwo i chodzi bez problemu czy wina może być to ze do pompy z instalacji motocykla dochodziło tylko 9v?
Tasak_PL
Świeżak
 
Posty: 41
Dołączył(a): 24/9/2012, 15:33
Lokalizacja: Szczecin


Postprzez henio12323 » 8/10/2016, 20:06

9 czy 12 to powinno i tak i tak pracować. co do filtra nie mam pojęcia a nie da sie go wyczyscic ?
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN




Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê