Zobacz wątek - Kawasaki zx9r e1 problem z cewkofajkami??

Kawasaki zx9r e1 problem z cewkofajkami??

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, Lovtza, Terror, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff, henio12323, rosa, cycu_rsko

Kawasaki zx9r e1 problem z cewkofajkami??

Postprzez Jezdze_bo_lubie » 24/9/2016, 23:40

witam
jako że to moj pierwszy motocykl 4-suwowy i nie mam doswiadczenia chciałbym o cos zapytac
mianowicie motocykl chwile po serwisie (plyny, zawory, gazniki) przestał pracowac na jednym z cylindrów, na postoju bylo wszystko ok lecz po przejechaniu ok. 15km zaczelo sie to dziać
po dotyku czuć ze kolektor 3 cylindra jest zimny
udało mi się sprawdzić iskre i jest na wszystkich swiecach lecz chyba cewki maja przebicie jezeli sie nie myle(??) gdyz prąd kopnął mnie kilka razy gdy trzymałem za korpus cewkofajki sprawdzajac iskre kręcąc rozrusznikiemi i chce zeby ktoś mi potwierdzil czy to rzeczywiscie jest to, czy to tak ma byc i ma prawo kopać?? zdaje mi sie ze chyba nie bardzo??
przynajmniej w MZ tak bylo :PP
prosze o potwierdzenie kogos kto ma pojecie bo nie wiem czy zamawiac nowe fajki
przebicie(??) wystepuje na przerwie między plastikową rurka korpusu a gumą nachodzącą na świecę, zdaje sie ze wszystkie tak maja ale jedna o wiele mocniej

mam racje?? czy szukac gdzie indziej problemu

dodam jeszcze ze motocykl dostał nowy aku a stary gdy probowalem naladowac zdaje sie ze prądu nie chcial przyjmowac, sprawdzilem miernikiem ladowanie na nowym i zdaje sie że regulator jest ok 14,2-14,3 na wolnych i niecale 15 przy 5tys, gdy wlaczam swiatla nie ma roznicy

moze ktos to potwierdzic?

dzieki i pozdrawiam
Załączniki
20160925_000904.jpg
miejsce z ktorego wydobywa sie przebicie
20160925_000904.jpg (122.48 KiB) Przeglądane 1312 razy
Jezdze_bo_lubie
Świeżak

Powrót do Mechanika motocyklowa