Zobacz wątek - [S] Suzuki GSX-R 600 k5

[S] Suzuki GSX-R 600 k5

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff

[S] Suzuki GSX-R 600 k5

Postprzez Kaai » 19/9/2016, 20:35

Wystawiam na prośbę kumpla, ale moto znam jak swoje, ręczę ręką, nogą, jajami. Jak ktoś wpadnie to można się zgadać na piwo, ew wódę przy okazji :D

Witam, mam do sprzedania Suzuki GSX-R 600 z 2005 roku. Motocykl kupiłem na wiosnę i ma przejechane 28500. Wizualnie jak i techniczne(nie ma żadnych luzów, wycieków itp.) jest w bardzo dobrym stanie. Nigdy nie był malowany. Napęd oraz klocki hamulcowe sa w bardzo dobrym stanie. Silnik lata na oleju Motul 7100. Na wiosnę został założony nowy komplet opon Pirelli Diablo Rosso II. Wymieniłem w nim też tłumik oraz mocowanie tablicy. Do motocykla dodaję: nakładkę zamiast tylnego siedzenia, oryginalny tłumik oraz mocowanie tablicy. Cena: 15.400 do negocjacji. Zapraszam do oglądania i zapewniam, że nie pożałujesz. Więcej informacji pod numerem telefonu: 530109791 (można pisać smsy). Szpej do obejrzenia w miejscowości Zawadzkie, województwo Opolskie.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

jak ktoś chciałby więcej fot pisać w temacie, na priva do mnie albo bezpośrednio do Adama (sprzedającego)
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum

Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl