Zobacz wątek - ENDURO NA POCZĄTEK

ENDURO NA POCZĄTEK

Porady, dyskusje i inne dywagacje na temat motocykli, którymi można się poruszać posiadając kategorię prawa jazdy A2
_________

Moderatorzy: Walenty, adam_tomasz, Czester, rosiboj, lagiboy, kravec, andy7, suhy-19, Boshi, Black-Ghost

ENDURO NA POCZĄTEK

Postprzez notebomm2003 » 30/8/2016, 21:21

Hej może na wstępie się przedstawię, nazywam się Bartek i mam prawie 14 lat .
wiem że temat enduro i tego jakie kupić ale chciałbym się was doradzić i wgle.
Otóż zamierzam gdzieś w styczeń-kwiecień następnego roku kupić enduro.
tylko nie wiem jakie , zależy by motor był mało awaryjny i niezbyt wymagający w serwisowaniu . oczywiście oleje filtry itp. to wiadomo że trzeba zmieniać . po prostu odpalam i jeżdże nim a nie że jeżdżę tydzień a 2 naprawiam.
no i teraz pojawia się pytanie jaka pojemność . koledzy którzy mają albo się na tym ,,znają" mówią żeby brać 80-125. mam kolegę co ma yamahe dt 50 zrobioną na 70cm3 i uczył mnie nią jeździć i było spoko. i potem gadałem z taki panem który naprawia motory ma quada i mówił że 70cm3 na początek wystarczy by nauczyć się jeździć na pełnych obrotach. ale jak rozmawiałem z takim kolegą co kupuję 80 to mówi że na cholerę mi te pełne obroty i że 70-tka to gówno i wgle. no i już sam nie wiem. do tej pory to na komarku jeżdżę ale mi mocy brakuje. i chcem więcej. i obawiam sie tego że jak kupię powiedzmy 50 cm3 to mi się znudzi , ale zawszę mogę dozbierać i kupić większą pojemność. a wy jak mi radzicię
notebomm2003
Świeżak

Powrót do Motocykle na kategorie A2