Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Mistrzyni lewego pasa nie patrzy w...
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Mistrzyni lewego pasa nie patrzy w...

Komentarze użytkowników
_________

[Aktualności] Mistrzyni lewego pasa nie patrzy w...

Postprzez Åšcigacz » 23/8/2016, 20:03

Dyskusja na temat: Mistrzyni lewego pasa nie patrzy w lusterka
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Mistrzyni lewego pasa nie patrzy w lusterka
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 23/8/2016, 20:03

Takie zachowanie to ja widzę w całej Polsce... niedawno z Lublina przez Wa-wę przejeżdżałem i caaałą stolicę przeleciałem niezgodnie z przepisami bo prawym skrajnym i pobiłem mój rekord przejazdu. A ciołki z lewego pasa ledwo co się poruszali...
I tak jest na A1 również - nikogo z prawej nie ma a babka lewym ciśnie 120... <br><hr>Pawel_MTE
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 24/8/2016, 05:49

Komentatorzy napisał(a):Takie zachowanie to ja widzę w całej Polsce... niedawno z Lublina przez Wa-wę przejeżdżałem i caaałą stolicę przeleciałem niezgodnie z przepisami bo prawym skrajnym i pobiłem mój rekord przejazdu. A ciołki z lewego pasa ledwo co się poruszali...
I tak jest na A1 również - nikogo z prawej nie ma a babka lewym ciśnie 120... <br><hr>Pawel_MTE<br>
W mieście można wyprzedzać z prawej już przy dwóch pasach<br><hr>Kuba
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/8/2016, 08:07

Klasyka... ostatnio jechałem wieczorem w stronę Wawra i jakaś blonda w Mercu była bardzo zdziwiona, że na lewym pasie ktoś jest - a przecież ona chciała tam wjechać. Zatrąbiłem prewencyjnie, bo widziałem, że szykuje się do manewru (w sumie lepiej, niż gdyby miała zjechać nagle i bez zapowiedzi, jak wielu "wojowników szosy"). Czasem zastanawiam się, po co niektórzy trzymają w aucie lusterka - tylko im aerodynamikę zaburzają ;)<br><hr>Lestat77
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/8/2016, 13:46

Komentatorzy napisał(a):Takie zachowanie to ja widzę w całej Polsce... niedawno z Lublina przez Wa-wę przejeżdżałem i caaałą stolicę przeleciałem niezgodnie z przepisami bo prawym skrajnym i pobiłem mój rekord przejazdu. A ciołki z lewego pasa ledwo co się poruszali...
I tak jest na A1 również - nikogo z prawej nie ma a babka lewym ciśnie 120... <br><hr>Pawel_MTE<br>
Komentatorzy napisał(a):W mieście można wyprzedzać z prawej już przy dwóch pasach<br><hr>Kuba<br>
Poza miastem, na autostradzie i ekspresówce - też można:)<br><hr>hans
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/1/2017, 18:36

Komentatorzy napisał(a):Takie zachowanie to ja widzę w całej Polsce... niedawno z Lublina przez Wa-wę przejeżdżałem i caaałą stolicę przeleciałem niezgodnie z przepisami bo prawym skrajnym i pobiłem mój rekord przejazdu. A ciołki z lewego pasa ledwo co się poruszali...
I tak jest na A1 również - nikogo z prawej nie ma a babka lewym ciśnie 120... <br><hr>Pawel_MTE<br>
Komentatorzy napisał(a):W mieście można wyprzedzać z prawej już przy dwóch pasach<br><hr>Kuba<br>
Komentatorzy napisał(a):Poza miastem, na autostradzie i ekspresówce - też można:)<br><hr>hans<br>
Nie wprowadzaj w błąd, na autostradach absolutnie nie wolno, na autostradach obowiązują przepisy osobne. Już raz słyszałem takie bzdety że jak autostrada idzie przez miasto (obwodnica), to kozna z prawej jak to w mieście -BZDURA!<br><hr>Pokursie
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na górê