Zobacz wątek - aprilia rs 125 HELP!

aprilia rs 125 HELP!

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, Lovtza, Terror, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff, henio12323, rosa, cycu_rsko

aprilia rs 125 HELP!

Postprzez shokei » 21/8/2016, 15:49

Witam wszystkich, założyłem nowy tłok do rs'ki wosnera, wymieniłem wszystkie uszczelki itp, zrobiłem 130 km i wczoraj jadąc zaczęło ją dławić potem zgasła, próbuje ją odpalić i nic, kreci rozrusznikiem tłok pracuje iskra jest, nie zalewa się, paliwo dostaje, i nawet nie piernie ...
dodam jeszcze że gdy ją złożyłem zapomniałem podpiąć masy do silnika raz stykała a raz nie ale stykała na tyle że rska nie gasła, może przez to nie łączenie moduł się spalił? na dniach sprawdzę jeszcze kompresje..., olej kupiłem Motul 800 road racing i lałem 30ml na litr paliwa.
Drugie pytanie to takie że rska się wgl nie wkręcała tzn do 5 tys się wkręcała a żeby się wyżej wkręciła to trzeba było zredukować na niższy bieg aż przekroczyło 6,5 tys obr. dopiero wtedy szła...
Zaobserwowałem że zawór wydechowy działa w druga stronę tzn jak dodam gazu to on się zamyka a jak puszcze z gazu to się otwiera..., jak go wyregulować?
będę wdzięczny za pomoc...
shokei
Świeżak

Powrót do Mechanika motocyklowa