Zobacz wątek - Motocykl sportowy + 15 tysięcy złotych
NAS Analytics TAG

Motocykl sportowy + 15 tysięcy złotych

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Postprzez Qeentus » 2/10/2016, 11:25

Niektórzy tutaj to chyba powinni kupić sobie maść na ból dupska... Po prostu zazdroscicie i tyle.
Avatar użytkownika
Qeentus
Świeżak
 
Posty: 27
Dołączył(a): 8/9/2014, 10:32
Lokalizacja: Polska


Postprzez kosior899 » 2/10/2016, 17:35

Co tu jest zazdrościć? Że ktoś jedzie na ścigu 50 na prostej i 30 w zakręcie? Ja jak byłem młodszy od niego to już jeździłem na 600 i dlaczego bym mu miał zazdrościć? Poprostu nie da się od razu ogarniąć sportowej 600 bez żadnej praktyki i to jest fakt niezaprzeczalny. Oczywiście każdy ma swoją wizje jazdy na motocyklu i ja osobiście uznaję jedynie wykorzystywanie sprzętu zgodnie z przeznaczeniem, a żeby wykorzystać ściga tzn. międzyinnymi trzeć sliderami na kolanie o asfalt trzeba już coś tam ogarniać. To jest oczywiście moje zdanie i nikt nie musi się zgadzać. Dla mnie kupowanie ściga żeby sobie pyrkać to pozerstwo, głupota, niewiedza itd.
kosior899
Świeżak
 
Posty: 60
Dołączył(a): 22/1/2013, 16:47
Lokalizacja: Leżajsk


Postprzez 4Kamil » 3/10/2016, 19:56

Ale macie ból dupy. Kasior, idąc twoim tokiem rozumowania każdy kto wyjechał sportem na drogę to pozer. Przecież jedynym przeznaczeniem sportów jest tor, jeśli ktoś jedzie nim po ulicy to musi być jakiś po**** :lol: bo nie da się wykorzystać 100% możliwości sporta na ulicy oprócz IOM.
4Kamil
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 26/8/2016, 18:00

Postprzez andy7 » 3/10/2016, 22:21

Gregor00 napisał(a):Kogo nazywasz dzieckiem ...
Wiekszosc Twoich wypowiedzi jest złośliwa a wręcz obrażasz innych,więc można wywnioskować że nie umiesz opanować emocji i jesteś nadpobudliwy ktoś taki nie powinien wsiadać na moto gdyż stanowi zagrożenie dla siebie i innych


Ciebie.

O moje emocje mozesz byc spokojny. Generalnie to wisi mi czy ktorys w Was rozmarze sie po asfalcie, ze po 200 m tylko jeszcze oczy beda sie turlac.

Dozyj moze najpierw mojego wieku a potem pogadamy, zwlaszcza jak przez lata bedziesz czytal np. ten temat

http://forum.motocyklistow.pl/index.php ... ogaduszek/

gdzie wlasnie tacy jak Ty koncza w sposob nie koniecznie kwalifikujacy sie do estetycznego.

Aaaaaa i wysmaruj sabie Zadek mascia na bol pupy.

:wink:


Temat wyczerpany, zamykam
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Poprzednia strona


Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości




na górê