Zobacz wątek - AK 69 MOTORCYCLES - serwis Nowy Sącz - tarnowska 32

AK 69 MOTORCYCLES - serwis Nowy Sącz - tarnowska 32

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, Lovtza, Terror, lagiboy, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, andy7, suhy-19, Bostorn, Miczab, Boshi

AK 69 MOTORCYCLES - serwis Nowy Sącz - tarnowska 32

Postprzez adamjohnson » 18/8/2016, 18:11

Czesc.
chciałem was wszystkich ostrzec przed serwisem w nowym sączu i nie mowie tym razem o pazganie ale o nowo powstałym małym "serwisue" AK 69 motocycles...
Oddałem do nich moto zaraz po kupnie, bo wiedziałem ze jest troche do roboty. W tym co zaplanowali było planowanie głowicy docieranie gniazd zaworowych wymiana zaworu, wymiana tarcz sprzęgłowych wraz ze sprezynami, wymiana łancucha rozrządu i synchronizacja gaźników. Jak przy planowaniu głowicy nie udało sie im nic zje)*(ac bo wykonywała to firma zewnetrza tak przy wymianie łancucha rozrządu oraz tarcz jednak sie "postarali"
zacznę od łancuszka rozrządu - pomijam juz to ze czekałem na łancuszek podnad dwa tygodnie, kupili łancuch DID'a ale z metra - no dobra bedzie nieco taniej - ale... przy docinaniu docieli o jedno ogniwo za mało - tak policzyli... i tym ciekawym sposobem mam dwie zapinki na łancuszku rozrządu - moze to nic tragicznego ale jest. kolejną barierą była dla nich wymiana tarcz sprzęgłowych - uwalili mi wypychacz (ten taki grzybek) sprowadzenie nowego zajeło 2.5tygodnia. rzekomo była to wina nowych spręzyn - co jest kompletną bzdurą. Na dokonczenie "dzieła" tak dociągali mi ciegnik wysprzęglika (ten przy deklu) zę pekł - tłumaczyli to tym ze był juz nadpękniety - co absolutnie nie miało miejsca. regulacja gaźników tez była dla nich problemem, bo obroty jak nierówno chodziły tak chodzą nadal - a zapewniali ze gaźniki wyregulowali. Dostałem motor spartaczony na maksa - z porysowanymi deklami i przednim błotnikiem. Nigdy juz do nich nie pojade, mimo ze zostali mi poleceni przez kolege, który jeździ w steelach. Bede odradzał komu moge, bo niestety w nowym sączu nie ma serwisu który zasługuje na pochwałę. a Ak 69 to krętacze jakich wielu w naszym kraju i niestety konkretne grzejniki (%). Teraz oddaje moto do Gorlic, zobaczymy jak tam mi porobią - mam nadzieje ze bedzie juz dobrze.
pozdrawiam i uważajcie.

Tags: xe toyota altis 2016 (otwórz link), hyundai county đồng vàng (otwórz link), xe toyota camry 2016 (otwórz link)
adamjohnson
Świeżak

Powrót do Motocykle