Zobacz wÄ…tek - Ubezpieczenie oraz rejestracja
NAS Analytics TAG

Ubezpieczenie oraz rejestracja

Przepisy, prawo
_________

Ubezpieczenie oraz rejestracja

Postprzez Deadterror » 15/8/2016, 21:50

Witam. Mam kilka pytań dotyczących tematu. Mianowicie: 1. Ile średnio kosztuje rejestracja motocykla na A2? 2. Ile kosztuje ubezpieczenie takiego motocykla oraz czy są jakieś zwyżki za to, że się nie ma prawa jazdy? Gdyż jakoś niedługo chciałbym kupić jakieś moto, a prawko chce sobie zostawić na później dlatego pytam. A tak poza tematem to, czy np Kawasaki KLE 500 lub Suzuki gsx 600f nadają się dla mnie? Wzrost 171cm, wiec pytanie czy normalnie będę dosięgac do ziemi, pytanie bardziej w stronę kawasaki bo suzuki raczej niskie.
Ostatnio edytowano 16/8/2016, 00:32 przez Deadterror , Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Deadterror
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15/8/2016, 21:25
Lokalizacja: Unknown


Re: Ubezpieczenie oraz rejestracja

Postprzez Glenroy » 15/8/2016, 22:31

Deadterror napisał(a):1. Ile średnio kosztuje rejestracja motocykla na A2?

Pojazdów nie rejestruje się na kategorię prawa jazdy.

Deadterror napisał(a):2. Ile kosztuje ubezpieczenie takiego motocykla oraz czy są jakieś zwyżki za to, że się nie ma prawa jazdy?

Ile kosztuje, tak mniej więcej, gdzieś koło tego. Na koszt ubezpieczenia mają wpływ dziesiątki zmiennych. Zwyżek za brak prawka nie ma. Są zwyżki w przypadku kontroli, kolizji, bądź wypadku i to takie, że możesz się do końca swoich marnych dni nie wypłacić.

Deadterror napisał(a):Gdyż jakoś niedługo chciałbym kupić jakieś moto, a prawko chce sobie zostawić na później dlatego pytam.

Rozumiem motocykl będzie stał w garażu, póki nie zdobędziesz uprawnień?

Deadterror napisał(a):A tak poza tematem to, czy np Kawasaki KLE 500 lub Suzuki gsx 600f nadają dla mnie? Wzrost 171cm, wiec pytanie czy normalnie będę dosięgac do ziemi, pytanie bardziej w stronę kawasaki bo suzuki raczej niskie.

A tak poza tematem, od takich pytań są bardziej odpowiednie działy niż "prawo" ;).
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU


Postprzez Deadterror » 15/8/2016, 22:41

No wiem ale chciałem wszystko załatwić za jednym razem dlatego napislem w jednym temacie i wydaje mi się, że to nie jest problem.
Deadterror
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15/8/2016, 21:25
Lokalizacja: Unknown

Postprzez Glenroy » 15/8/2016, 23:30

Obuwie też przy okazji kupujesz w mięsnym? :)

Po to są różne działy, żeby zadawać w nich pytania o odpowiedniej tematyce, dla Ciebie to nie wydaje się być problemem, ale w rzeczywistości jest to problem, bo wielu użytkowników z chcę kupić moto, nie zagląda do innych działów i vice versa.
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU

Postprzez Deadterror » 16/8/2016, 00:34

Mimo to zostawię to tak jak jest, a jak nie chce się komuś odpowiadać na pytanie poza tematem to przecież krzyczał za to nie będę ;-)
Deadterror
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15/8/2016, 21:25
Lokalizacja: Unknown

Postprzez Czester » 16/8/2016, 07:45

Skoro słowo pisane nie dociera, to mamy jeszcze szereg innych metod na wymuszenie właściwego zachowania na forum. Na początek zacznę od tych mniej drastycznych i zwyczajnie zamknę temat. A jeśli to nadal nie da autorowi do myślenia, zastosuję bardziej radykalne środki.
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki



Powrót do Prawo



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê