Zobacz wÄ…tek - Piaggio Zip 50cc 2003r - Jaka linka do licznika?
NAS Analytics TAG

Piaggio Zip 50cc 2003r - Jaka linka do licznika?

i inne małe pojemności
_________

Piaggio Zip 50cc 2003r - Jaka linka do licznika?

Postprzez ktoscos » 10/8/2016, 22:37

Witam,
Nabyłem sobie ostatnio skuter Piaggio Zip z 2003 roku i mam z nim jeden zasadniczy problem brakuje w nim linki do licznika. Nigdy nie miałem styczności z jednośladami i tutaj nasuwa się pytanie jaką linkę wybrać? Szperałem chwile w internecie i znalazłem różne linki w różnych przedziałach cenowych i wymiarowych i nie jestem w stanie powiedzieć która będzie pasować.
Byłbym wdzięczy jak ktoś z posiadaczy tego samego modelu mógłby podrzucić mi dokładne namiary na właściwą linkę.

Dzięki i pozdrawiam. :wink: [/list]
ktoscos
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10/8/2016, 22:25


Postprzez Oastra » 11/8/2016, 04:39

Co prawda wymieniłem linkę w innym modelu ale napiszę Ci gdzie kupiłem: w pierwszym lepszym stacjonarnym sklepie motoryzacyjnym, był potrzebny nr vin, model i rocznik. Zapłaciłem tyle co w necie minus dostawa czyli taniej. Takie wyjście najbardziej polecam
Oastra
Świeżak
 
Posty: 155
Dołączył(a): 28/2/2015, 19:55


Postprzez ktoscos » 11/8/2016, 19:16

Oastra napisał(a):Co prawda wymieniłem linkę w innym modelu ale napiszę Ci gdzie kupiłem: w pierwszym lepszym stacjonarnym sklepie motoryzacyjnym, był potrzebny nr vin, model i rocznik. Zapłaciłem tyle co w necie minus dostawa czyli taniej. Takie wyjście najbardziej polecam
Dzięki za odpowiedź, tak właśnie myślałem że będzie mnie czekać wycieczka do stacjonarnego sklepy. Ale jeszcze raz dzięki za tipy :)
ktoscos
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10/8/2016, 22:25



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości




na górê