Zobacz wątek - Krzywe przednie lagi po wypadku, Jak naprawić ??
Advertisement
NAS Analytics TAG

Krzywe przednie lagi po wypadku, Jak naprawić ??

i inne małe pojemności
_________

Krzywe przednie lagi po wypadku, Jak naprawić ??

Postprzez Jasoo » 5/8/2016, 21:03

zaczynając od początku .... jechałem sobie jak zawsze do dziewczyny i przy lesie wyszła mi sarna na drogę no i chcąc w nią nie walnąć chciałem wyhamować a że było mokro wpadłem w poślizg i z około 45km\h ( tak mam blokady) wjechałem do rowu, rów dosyć głęboki i gdy skuter walnął przednim kołem w ziemię mnie wyrzuciło ze skutera tak że przekoziołkowałem po jakiś chwastach plus spadł mi kask ... zobaczyłem tylko jak skuter stoi na przednim kole po czym runął na ziemie. Dosłownie odrazu poderwałem się postawiłem skuter i wyłączyłem silnik... pożniej wiadomo jakoś skuter wyciągnąłem z rowu, silnik był trochę pochlapany w oleju ale z tego co teraz zauważyłem to nic nie cieknie. A wracając do sedna sprawy to mam wykrzywione lagi (a może kierwonicę nw nie znam się ) tzn w taki sposób że nie są tak |o| tylko \o\ ( mniej więcej ) skuter sciąga na prawą stronę i wracając musiałem mocno trzymać kierownicę ... mogę to jakoś naprawić samemu ?? a jak nie ile by coś takiego kosztowało i co wg mogło się wygiąć ?
oczywiście sarna pobiegła hasać dalej a ja zostałem z rozwalonym skuterem pociętą ręką i jakoś dziwnie ciężko jest mi ruszać szyją... proszę pomóżcie
Jasoo
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 5/8/2016, 20:43


Postprzez Jasoo » 6/8/2016, 11:25

ps. gdy skuter stoi kierownica sciąga w lewo stronę a gdy jedzie w prawo no i gdy postawię skuter na kołach i skręce kierownicą w lewo skuter się podnosi a skręcając w lewo opuszcza
Jasoo
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 5/8/2016, 20:43


Postprzez SpeedyGonzales » 6/8/2016, 22:37

Chłopaku co Ty wyprawiasz zabijesz siebie albo kogoś! Jak masz china skuter kupisz cały przód za kilka dych. Jak sobie wyobrażasz naprawę parę razy młotem i ma być fabryka?
Avatar użytkownika
SpeedyGonzales
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1730
Dołączył(a): 25/11/2013, 22:20
Lokalizacja: Sandomierz/TBG



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê