Zobacz wÄ…tek - Blokowanie moto na A2 - XJ6
NAS Analytics TAG

Blokowanie moto na A2 - XJ6

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Blokowanie moto na A2 - XJ6

Postprzez Patry3ek » 29/7/2016, 08:47

Witam serdecznie :D
Szukałem sporo ale nic porządnego nie mogłem znaleźć, chodzi mi o blokowanie motocyklu żeby mieścił się na A2 - czyli miał ~35kw. Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem Yamahy XJ6 a że mam prawko tylko A2 to chciałbym właśnie ją przyblokowac. Widziałem że jakieś tuleje się robi na linkę gazu i wgl ale da radę ktoś to jaśniej mi wytłumaczyć? Może jakieś zdj także? Bo nie mam pomysłu jak to zrobić :/

Bo w kolejności muszę:
1) zablokować go
2) jechać na przegląd/hamowanie żeby mi zrobili test i dali kwitek że motocykl mieści się w 35kw
3) jechać do wydziału komunikacji i zarejestrować go pokazując to z hamowni że jest do 35 kw, tak?

Z góry dziękuję bardzo za odpowiedzi
Patry3ek
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29/7/2016, 08:41
Lokalizacja: Jarocin-Krotoszyn /Wielkopolska


Postprzez piotrp » 2/8/2016, 20:52

moge ci odsprzedać oryginalny ogranicznik na przepustnice ;)
piotrp
Świeżak
 
Posty: 83
Dołączył(a): 27/11/2011, 10:53
Lokalizacja: Kraków


Re: Blokowanie moto na A2 - XJ6

Postprzez Glenroy » 2/8/2016, 22:11

Patry3ek napisał(a):Witam serdecznie :D
Szukałem sporo ale nic porządnego nie mogłem znaleźć, chodzi mi o blokowanie motocyklu żeby mieścił się na A2 - czyli miał ~35kw. Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem Yamahy XJ6 a że mam prawko tylko A2 to chciałbym właśnie ją przyblokowac. Widziałem że jakieś tuleje się robi na linkę gazu i wgl ale da radę ktoś to jaśniej mi wytłumaczyć? Może jakieś zdj także? Bo nie mam pomysłu jak to zrobić :/

Bo w kolejności muszę:
1) zablokować go
2) jechać na przegląd/hamowanie żeby mi zrobili test i dali kwitek że motocykl mieści się w 35kw
3) jechać do wydziału komunikacji i zarejestrować go pokazując to z hamowni że jest do 35 kw, tak?

Z góry dziękuję bardzo za odpowiedzi


Do momentu w którym miałem z tym jakąś styczność, wyglądało to tak jak piszesz, jakaś tulejka ograniczająca rollgaz, hamownia, przegląd dodatkowy i wydział komunikacji. Ale ostatnio gadałem gdzieś z kimś i stacje kontroli nie chciały wystawiać kwitów, bez przedstawienia homologacji blokady bo podobno wyszła jakaś aktualizacja przepisów, nie wiem jak to wygląda w tym momencie szczerze mówiąc, w tym tygodniu mam przegląd, podpytam chłopaków na stacji czy coś na ten temat wiedzą, czy niektóre stacje po prostu nie chcą brać na siebie odpowiedzialności za amatorskie blokady.
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości




na górê