Zobacz wÄ…tek - quad 125 pomocy :D
NAS Analytics TAG

quad 125 pomocy :D

Dla fanów czterokołowców
_________

quad 125 pomocy :D

Postprzez Marcinx222 » 27/7/2016, 07:33

Witam mam quada 125 chinskiego black horse dostałem go na komunie mało nim jezdziłem chce teraz go naprawić odnowić dla siostry ale jest pewien problem pękł mi łancuch i stał on około rok nie ma akumulatora.Odpalałem go wczoraj z popychu to zaczeło paliwo z filtra powietrza uciekać ale juz nie chciałem sie denerwować.Dzisiaj odpałałem przy pomocy samochodu :D tak wiem to głupie ale chciałem zeby sobie siostra pojezdziła nie lało juz sie z filtra odpalał chciałem dodac gazu nadal bylem ciągniety przez samochód ale jak chciałem dodać gazu to on tracił obroty moze przez sekunde raz przyspieszył i nie wiem w czym problem akumulatora nowego nie kupuje także niech mi nikt nie pisze bo mam ze stacyjką problemy ale to z czasem wymienie ;) jak już ktoś będzie tłumaczył to niech wytłumaczy mi jak małemu dziecku nie jestem w tym dobry :D dziękuje
Marcinx222
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27/7/2016, 07:25
Lokalizacja: Kalisz


Postprzez quado500 » 27/7/2016, 14:52

jeśli tak długo stał to powinieneś wymienić filtr powietrza, świece, przeczyścić gaźnik, i skoro rok temu chodził to powinien odpalić, olej i paliwo jakbyś wlał świeże to też byś mu nie zaszkodził :)
Avatar użytkownika
quado500
Świeżak
 
Posty: 241
Dołączył(a): 20/12/2015, 11:03


Postprzez henio12323 » 27/7/2016, 19:51

a jaki tam masz filtr powietrza :D kawałek siatki

wymien swiece, wyczysc gaźnik, zmien olej - tak jak kolega wyzej napisał.. rozwiąze sie problem wycieków benzyny, i powinien normalnie działać
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN



Powrót do Quady



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê