Zobacz wątek - Film Ścigacz.pl - pierwszy
NAS Analytics TAG

Film Ścigacz.pl - pierwszy

O wszystkim
_________

Postprzez kamil kawasakiAE » 9/12/2007, 22:22

No świetny pomysł z filmem. Alonzo, mógłbyś dodać, jeszcze taki temat, jak technika jazdy, a mianowicie chodzi, mi o jazde na kole, stunt, stoppie itp. Opisał bys tam osobę ktura zaczynała stuntować np. na wsk, a teraz śmiga juz bez problemu na gumie. Jeżeli byś uwzględnił taką możliwość, to mam materiał na początek scen z wsk, a dokładniej fotki wsk 175. Mógłbym nakrecić kilka scen z tą wsk, i może by Ci do czeos się przydało.

Pozdro:D


o to jest kilka zdjęć tej wsk.
http://polskajazda.pl/Motocykle/WSK/175/17661
Avatar użytkownika
kamil kawasakiAE
Świeżak
 
Posty: 59
Dołączył(a): 3/12/2006, 15:56
Lokalizacja: SUWAŁKI


Postprzez ASIULA » 12/12/2007, 08:58

Tak też można połączyć przyjemne z pożytecznym:
http://halbot.haluze.sk/images/2004-09/465_Belgie.jpg :D
Mówią ,że maszyny są bezduszne. Wkładając w nie swoje serce, sprawiasz ,że zaczynają ŻYĆ! Tworzycie zgrany TEAM!
Avatar użytkownika
ASIULA
Świeżak
 
Posty: 38
Dołączył(a): 20/6/2007, 00:42
Lokalizacja: Lublin


Postprzez indor » 12/12/2007, 10:45

nooooo... i Asiula znalazła rozwiązanie :) nie ma to jak kompromis
"Bo każdy inny motocykl jest tylko PRAWIE tak dobry jak HONDA"
"Sezon trwa cały rok, tylko czasami pogoda nie dopisuje"

Album mojej CB750 (otwórz link)
Avatar użytkownika
indor
Świeżak
 
Posty: 303
Dołączył(a): 1/10/2007, 09:49
Lokalizacja: Błonie pod wawa

Postprzez silver » 12/12/2007, 21:08

No pięknie, pięknie :) Chwilę mnie nie ma i szalejecie. Chętnie obejrzę jak już co będzie ^^

Pozdrawiam.
Suzuki GSX1100F 1995
Avatar użytkownika
silver
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 524
Dołączył(a): 26/7/2006, 13:09
Lokalizacja: Kraków

Postprzez grooby » 17/12/2007, 21:50

BOL-niewiem co bardziej boli rana czy ******* szpej.
PRZYJACIELE-wkoncu bol staje sie twoim przyjacielem
RYWALIZACJA-przyjazn niepoto jest by zesoba walczyc i rywalizowac
grooby
Świeżak
 
Posty: 123
Dołączył(a): 23/10/2006, 07:09
Lokalizacja: MALMÖ

moje odczucia

Postprzez Śliwek » 24/12/2007, 15:54

1) Prędkość
Na szosie jeżdżę 125, więc mam tutaj skrajnie mało do powiedzenia. Natomiast wiem czym jest prędkość w terenie. Tak odczuwanie jej jest duuużo większe jak na szosie. Ciągle coś się dzieje, omijamy kamienie, balansujemy ciałem, dajemy w gumę, żeby ominąć jakąś przeszkodę. Warunki jakie zastajemy na trasie ciągle nas zaskakują. Niepewność tego co nas spotka ogranicza możliwość rozwinięcia kosmicznych szybkości. Oczywiście w miarę nabywanych umiejętności i "wielkości jaj" każdy jedzi coraz szybciej... Kiedyś słyszałem takie słowa "nie ma słabszych rajderów, po prostu niektórzy odczuwają większą adrenalinę przy mniejszych prędkościach"
2) Moc
Moc to władza. W przypadku dużych klas pojemnościowych, gdy już nie ma silniejszych sprzętów - ograniczają nas tylko umiejętności. Niektórzy sądzą ,że ich nic nie ogranicza. Szkoda ,że o swoim błędnym rozumowaniu dowiadują się tak późno... Mnie mój sprzęt ciągle zaskakuje. Odkręcam go na maksa w terenie, wyrywa mi ręce. Nagle pod koło trafi się podłoże o większej przyczepności... Wystarczą 2 metry - czuję wtedy jakbym startował w kosmos! Kocham to
3) Adrenalina
Adrenalina jest nieodzowną częścią dwóch pierwszych punktów. To ona każe nam rozwijać coraz większe szybkości, wywołuje wewnętrzną potrzeba władania coraz większą mocą.
4) Strach
Strach jest jednym z czynników wpływających na produkcję adrenaliny. W przypadku motocykli jest on trochę inny jak w życiu codziennym. Można stwierdzić, że jest nawet przyjemny. Może nazwiecie mnie psychicznym masochistą, ale lubię się bać. Uwielbiam to uczucie, które występuje tuż za nim. Uczucie zwycięstwa z samym sobą. Po drugie lubię strach za to, że czasem przywołuje mnie do porządku, jak już umysł nie daje sobie z tym rady...
5) Ból
Odpukać nie miałem żadnego poważnego dzwona. Wywrotki w terenie są normalką i potrafią być bolesne. Moje póki co kończą się szczęśliwie. Nie jestem w stanie powiedzieć, czy gdybym miał bardzo poważną glebę i się z niej wykaraskał, to czy chciałbym dalej jeździć. Możliwe ,że na tle bolesnych wspomnień bałbym się wrócić na motor. A może... wręcz przeciwnie. Pewnie to drugie ;)
6) Rodzina
Rodzina się boi, nie potrafi pojąć co jest takiego wspaniałego w tych motorach? Można mówić... nie zrozumieją. Niektórzy mają to w sobie od małego, inni nabędą - a jeszcze inni nigdy nie wejdą w porozumienie z motocyklami. W mojej rodzinie 90 % jest z tych trzecich. Na szczęście mam oparcie w paru osobach.
7) Przyjaciele
Motocykliści to jedna wielka grupa przyjaciół, rodzina. Jak zwał tak zwał - dla mnie każdy motocyklista jest przyjacielem. Przez motocykle poznałem wielu wspaniałych ludzi i sądzę ,ze poznam jeszcze wielu. Imprezy w gronie motocyklistów są wspaniałe - tematu nigdy nie braknie, chodź mówi prawie ciągle o jednym - DWÓCH KÓŁKACH ;)!

9) Dziewczyny
Cieszę się jak widzę dziewczynę na motorze. Chciałbym też ,aby moja partnerka podzielała moją pasję, bo wiem ,że z motorów nie jestem w stanie zrezygnować.
10) Rywalizacja
Rywalizacja w gronie przyjaciół i względnym bezpieczeństwie to coś co lubię. Czasem fajnie jest pościgać się na jakimś odcinku, torze. Jest potem co wspominać ;)
11) Maszyny
Jak słyszę motor muszę go zlokalizować wzrokiem i patrzeć aż nie odjedzie. Dźwięk silnika powoduje szybsze bicie mojego serca. Mam tak od małego i zapewne będę miał do bardzo starego ;) Kręci mnie wszystko co ma silnik między nogami... Oczywiście z pewnymi preferencjami.


Pozdrawiam wszystkich, którzy mają podobne zdanie na ten temat i mam nadzieję ,że moja wypowiedź może się gdzieś nadać ;) Będę wyczekiwał produkcji!
Śliwek
Świeżak
 
Posty: 28
Dołączył(a): 28/2/2007, 21:38
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez cezare » 28/12/2007, 13:22

jak to "sprzedać" bez linczu ?

jak sprzedać adrenalinę wziętą z prędkości tak dalece wykraczającą po za dopuszczalną. Jak to zrobić by film nam motonitom pomógł, a nie zaszkodził.

z ciekawostek : tematycznych - strach - był .. i już go niema.. od tej pory bardziej muszę uważać.... poniewz ogranicza mnie już tylko rozumowe traktowanie własnego bezpieczeństwa, od tego czasu wydaje mi się jeżdżę znacznie rozsądniej.

Miałem kiedyś sytuację na tyle podbramkową - że żeję już chyba na kredyt. Kiedyś takie sytuacje powodowały wzrost adrenaliny - z regóły 30 sec po zdażeniu dostawałem potężny zastrzyk. wtedy - gdy na prawdę żegnałem się w myslach ze światem... nie stało się nic.. mi się udało... adrenalina tym razem NIE walnęła wogóle.. .... a powinien był być ZAWAŁ...

od tego czasu nie mam tego KOPA .... uważam ze to chore ... czy warte opowiadania ? nie wiem - dziwne...


proszę - zróbcie film dla nas motonitów pozytywny - prosze o coś na co sam pomysłu nie mam.
Avatar użytkownika
cezare
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 682
Dołączył(a): 13/5/2007, 09:56
Lokalizacja: Kraków - Wola Justowska RULEZ

Postprzez luucan » 2/1/2008, 21:56

nie wiem czy mam prawo ale kiedyś evil załozył taki temat gdzie bardzo fajnie opisywał zycie motocyklisty podrzuce tutaj linka. może sie przyda :)

viewtopic.php?t=3602&postdays=0&postorder=asc&start=0
Suzuki GS500E '94
Avatar użytkownika
luucan
Świeżak
 
Posty: 157
Dołączył(a): 21/2/2006, 13:57
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez Alonzo » 23/2/2008, 01:19

Przyda się. Wielkie dzięki za tego linka.
_________________
Nieoficjalna mapa forumowiczów scigacz.pl -> MAPA (otwórz link)
w sprawie dodania kontakt na priv z user-rem maciek.046
Avatar użytkownika
Alonzo
Administrator
 
Posty: 290
Dołączył(a): 29/8/2005, 21:43
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez fajerstarter » 28/3/2008, 07:36

i jak ?mozna juz okukac gdzies ten filmik?
xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa

Postprzez zdzichu123 » 27/4/2008, 19:39

I co? Jest juz jakis projekt wstępny lub moze juz jakis Film zrobiony? Troche czasu mineło :D
Yamaha DT 125R [SPRZEDANA] >> Aprilia RS 125 [SPRZEDANA] >> Yamaha YZF 250

22.10.08 ====> Zdałem Prawko :)
Avatar użytkownika
zdzichu123
Bywalec
 
Posty: 869
Dołączył(a): 11/7/2007, 21:37
Lokalizacja: Chodzież

Postprzez Alonzo » 27/4/2008, 19:49

Sierpień jest terminem wykonania filmu. Trochę się to opóźnia, ale nie chcemy robić kolejnego amatorskiego filmu, a poza tym jest mnóstwo bieżącej pracy. Cały czas czytam Wasze posty i obiecuję, że w filmie znajdziecie wiele rzeczy, o których tutaj piszecie.

Dziękuję za wszystkie wypowiedzi i proszę jeszcze o cierpliwość...
Avatar użytkownika
Alonzo
Administrator
 
Posty: 290
Dołączył(a): 29/8/2005, 21:43
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez melvin » 12/5/2008, 13:01

a może jakaś kinowa premiera dla forumowiczów?
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez zdzichu123 » 12/5/2008, 21:05

Cierpliwosci Melvin :D
Yamaha DT 125R [SPRZEDANA] >> Aprilia RS 125 [SPRZEDANA] >> Yamaha YZF 250

22.10.08 ====> Zdałem Prawko :)
Avatar użytkownika
zdzichu123
Bywalec
 
Posty: 869
Dołączył(a): 11/7/2007, 21:37
Lokalizacja: Chodzież

Postprzez gibon_2008 » 13/6/2008, 19:26

ja proponuję jakiś trailer dać:) i wtedy tez mogli byśmy jakąś rade dać i zobaczyć w jakim kierunku to zmierza:)
gibon_2008
Świeżak
 
Posty: 100
Dołączył(a): 6/6/2008, 08:34

Postprzez froger » 24/6/2008, 10:52

Jeżeli jeszcze dacie rade coś do filmu dorzucić, to moim zdaniem przydałoby się powiedzieć że MOTOCYKLIŚCI TO LUDZIE . Bo zdaje się, ze media o tym zapominają ...
froger
Świeżak
 
Posty: 170
Dołączył(a): 14/5/2008, 21:18
Lokalizacja: Andrychów

Postprzez 2pac » 24/7/2008, 19:20

no mozna by bylo dodac cos na temat tego. jakas garsta ludzi ktora to obejrzy moze zmieni zdanie na temat motocyklistów
Avatar użytkownika
2pac
Świeżak
 
Posty: 322
Dołączył(a): 7/4/2007, 19:00
Lokalizacja: Wągrowiec

Postprzez zdzichu123 » 1/9/2008, 21:50

I jak sprawa stoi? Juz mamy początek wrzesnia :) Pozdrawiam
Yamaha DT 125R [SPRZEDANA] >> Aprilia RS 125 [SPRZEDANA] >> Yamaha YZF 250

22.10.08 ====> Zdałem Prawko :)
Avatar użytkownika
zdzichu123
Bywalec
 
Posty: 869
Dołączył(a): 11/7/2007, 21:37
Lokalizacja: Chodzież

Postprzez mahomet84 » 4/9/2008, 21:03

No właśnie szefostwo jak tam filmik ? Bo z niecierpliwością na niego czekam i zapewne nie tylko ja :D Pozdro
Avatar użytkownika
mahomet84
Świeżak
 
Posty: 377
Dołączył(a): 15/6/2008, 15:12

Postprzez melvin » 1/10/2008, 09:51

i zastał nas początek października, a filmu nadal nie widać, czyżby jakieś problemy?
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 44 gości




na gr