Zobacz wÄ…tek - Film Åšcigacz.pl - pierwszy
NAS Analytics TAG

Film Åšcigacz.pl - pierwszy

O wszystkim
_________

Postprzez Thrillco » 2/10/2007, 08:57

Kobieta badź dziweczyna na motocyklu to zjawisko bardzo miłe i podnoszace walory estetyczne na drodze...ma jedną tylko wadę - jest to bardzo deprymujące dla faceta, kiedy uzmysławia sobie ,że owa niewiasta dosiada motocykla wiekszego od jego maszyny...nie wazne że klasowo może to być to samo ale kiedy facet daje na Bandicie 600 a obok dziewczyna podjeżdża na Bulldogu 1100...sory ale libido sie kurczy błyskawicznie i jedyne co pozostaje do usmiech głupiego Jasia Fasoli. Tyle o dziewczynach, czysto po mesku-jak sa to źle jak ich nie ma jescze gorzej....tak wyszło :D
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok


Postprzez johnmichael » 2/10/2007, 18:42

no ja u mnie w Plymouth widzialem Laske (jezeli okreslenie 'Laska' komus uwlacza, to przepraszam.w drozynie harcerskiej w ktorej bylem, zewsze bylo - "Laski i faceci".weszlo mi tak w krew) na nowej R6 i gul z leksza skakal, ale za to jak wygladala.... zyc nie umierac.wiecej Lasek na motocyklach chcemy :)

pozdrawiam wszystkie Laski z forum :D
Ostatnio edytowano 22/10/2007, 19:08 przez johnmichael, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
johnmichael
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 587
Dołączył(a): 7/11/2006, 22:06
Lokalizacja: Plymouth


Postprzez melvin » 12/10/2007, 16:35

no pomysł Super, powodzenia życzę...
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez jogiseq » 14/10/2007, 21:20

proponuję dorzucić temat: policja. ;]

ogólnie pomysł bardzo fajny, na pewno z kumplami obejrzę film jeśli go wyprodukujecie..

ja swoich przeżyć nie będę opisywał bo śmigam w końcu na kosiarce.. ;)
Yamaha TZR 50 + V6.
Dobrze jest :)
Avatar użytkownika
jogiseq
Świeżak
 
Posty: 99
Dołączył(a): 28/6/2007, 00:18
Lokalizacja: IÅ‚awa

Moc Wrażenia

Postprzez shalafe » 22/10/2007, 01:46

Jak żyć...aby żyć naprawdę...Motor mym bogiem, prędkość nałogiem...

Życie jest zbyt krótkie by tracić chwile...a przecież w życiu piękne są tylko chwile...
Staramy uchwycić je...motor daje nam wiele takich chwil w życiu...
Stajemy się łowcami adrenaliny jaką motor nas karmi co dzień... swą mocą prędkością...ujarzmia nasze pragnienia...
Motor daje wolność...jakiej nikt nam nie potrafi dać na tym świecie...ale też zniewala, uzależnia...

Z mojego punktu mogę powiedzieć iż motor
Obdarowuje mnie pocałunkiem ekstazy, czasem też bólu Rzuca w ramiona śmierci a potem wyrywa z nich by ponieść znów do ektazy
Takich uczuć nikt nie może mi podarować...
Ostatnio edytowano 5/11/2008, 22:41 przez shalafe, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
shalafe
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 11/6/2007, 23:00

Re: Moc Wrażenia

Postprzez cichy » 22/10/2007, 07:56

shalafe napisał(a):Jak żyć...aby żyć naprawdę...Motor mym bogiem, prędkość nałogiem...

Życie jest zbyt krótkie by tracić chwile...a przecież w życiu piękne są tylko chwile...
Staramy uchwycić je...motor daje nam wiele takich chwil w życiu...
Stajemy się łowcami adrenaliny jaką motor nas karmi codzień... swą mocą prędkością...ujażmia nasze pragnienia...
Motor daje wolność...jakiej nikt nam nie potrafi dać na tym świecie...ale też zniewala, uzależnia...

Z mojego punktu mogę powiedzieć iż motor
Obdarowuje mnie pocałunkiem ekstazy, czasem też bólu Rzuca w ramiona śmierci a potem wyrywa z nich by ponieść znów do ektazy
Takich uczuć nikt nie może mi podarować...


Alonzo ten jest dobry. :wink: :lol:
Gość na pewno jest pisarzem, albo coś. :roll: :lol:
Avatar użytkownika
cichy
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 8/9/2005, 16:17
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Re: Moc Wrażenia

Postprzez gelo007 » 22/10/2007, 17:30

cichy napisał(a):
shalafe napisał(a):Jak żyć...aby żyć naprawdę...Motor mym bogiem, prędkość nałogiem...

Życie jest zbyt krótkie by tracić chwile...a przecież w życiu piękne są tylko chwile...
Staramy uchwycić je...motor daje nam wiele takich chwil w życiu...
Stajemy się łowcami adrenaliny jaką motor nas karmi codzień... swą mocą prędkością...ujażmia nasze pragnienia...
Motor daje wolność...jakiej nikt nam nie potrafi dać na tym świecie...ale też zniewala, uzależnia...

Z mojego punktu mogę powiedzieć iż motor
Obdarowuje mnie pocałunkiem ekstazy, czasem też bólu Rzuca w ramiona śmierci a potem wyrywa z nich by ponieść znów do ektazy
Takich uczuć nikt nie może mi podarować...

Candy - pralki z najmocniejszym motorem...


Alonzo ten jest dobry. :wink: :lol:
Gość na pewno jest pisarzem, albo coś. :roll: :lol:
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez Thrillco » 23/10/2007, 04:54

"...ujarzmia nasze pragnienia..." że co?? Raczej pozwala je spelnić...ujarzmiac to może brak kasy :D Cichy to nie pisarz to grafoman :D
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez shalafe » 25/10/2007, 01:45

każdy czuje to inaczej. Użyłem słowa Ujarzmia w innym znaczeniu niż sądzisz koncentruje pragnienia w jednym kierunku Wolność prędkość adrenalina uwalniana wraz z odkręcaniem manetki
Również nasze pragnienia spełnia owszem
Avatar użytkownika
shalafe
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 11/6/2007, 23:00

Postprzez genek » 4/11/2007, 14:30

Jazda motocyklem jest lepsza od seksu.
genek
Świeżak
 
Posty: 55
Dołączył(a): 17/6/2007, 12:52

Postprzez Labiss » 5/11/2007, 19:22

To zależy kogo ma się w łóżku.Osobiście wolę seks. :D
kretyn jakich mało
Labiss
MEGA TROLL
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 1/5/2007, 12:10
Lokalizacja: Miechów

Postprzez genek » 6/11/2007, 16:24

To zalezy jak sie jezdzi na motorze :P
genek
Świeżak
 
Posty: 55
Dołączył(a): 17/6/2007, 12:52

:)

Postprzez shalafe » 7/11/2007, 09:13

Zawsze można połączyć te dwie przyjemności
GorÄ…co Polecam
Avatar użytkownika
shalafe
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 11/6/2007, 23:00

Postprzez MisterBIG » 12/11/2007, 08:03

Alonzo,

wszystko zależy od celu jaki chcesz tym filmem osiągnąć.
Czy ma być to nauka? Przestroga? Ma imponować, czy dowartościowywać?
Czy jest to projekt komercyjny (kasiura), reklamowy (ścigacza), czy szlachetny gest dla społeczności motocyklowej? Jaka jest grupa docelowa projektu?
I chyba najważniejsze. Jakie emocje film ma wzbudzić w trakcie oglądania a jakie pozostawić po sobie???

Od tego zależy początek, treść i koniec filmu.
Gdy już znajdziesz odpowiedź na te pytania (lub już masz), to film mozna skonstruować jako opowieść z życia motocyklistów, z proponowaną przez Ciebie wymianą aspektów, (wtedy jeden narrator), lub jako zbiór opowieści kilku motocyklistów z uchwyceniem tych aspektów (to już ciekawsze), lub jako zbiór epizodów - aspektów, prezentowanych przez różne osoby. Lub wersję mieszaną.

Propozycja filmu

1. Wolność

2. Braterstwo
2.1 Braterstwo na Imprezach (grono przyjaciół i osób rozumiejących), oraz klany
2.1.1 Imprezy i dziewczynki (tutaj np zloty w szerszym gronie)

3. Adrenalina
3.1 Adrenalina, moc i prezentacja wybranych maszyn (nawet ekstremalnych)
3.1.1 FreeStyling, rywalizacja (wyścigi)
3.2 Ból i "debile" * poniżej wytłumaczenie

4. Rodzina i przyjaciele (niemotocykliści) oraz koledzy z pracy/szkoły - wypowiedzi tych osób i motocyklistów.

5. Motocykliści - czyli prezentacja kilku fajnych osób w tym dziewczyn :) i ich wypowiedzi


Większość ludzi kojarzy motocykle z wolnością (jadę gdzie chcę, policja może mi skoczyć :P:P), wiatr we włosach :P:P itd., poza tym z innością (szara masa i ja motocyklista), oraz z braterstwem (przyjaźnią) - spotykam fajnych ludzi których kręci to co mnie, na których mogę polegać, tak samo myslą i razem nie należymy do wyścigu szczurów (lub jesteśmy również obok niego, oraz adrenalina.

Myślę że to wszystko należy pokazać w filmie.

Co do * debil - mam tu na myśli 18-latków na litrowych ścigaczach, którzy wśiadają na motocykl aby zapindalać 500 na godzinę i być szybszym od kolegi co ma golfa 2 z tuningowanym wydechem
(ostatnio jechałem za takim 230 (samochodem) z katowic na częstochowę - adidasy, dżinsy od wiatru do połowy łydki, ortalion z plecami odkrytymi do połowy który często "wchodził mu na kask". przed częstochową zjechał na łuku - na szczęści na duże pole trawy - efekt - nie znam)


To jest luźna propozycja - mam nadzieję że nikogo nie uraziłem i również że film ma jakiś cel ?:>:>:>:>:>:>:>


dla dziewczyn: wydaje się że Alonzo miał na myśli dwie kategorie kobiet :P:P dziewczyny - jeżdżące za kierownicą i dziewczynki chcące jeżdzić ale na tyle kanapy :):) Niefortunnie uzył skrótu myślowego :):) :lol:
Avatar użytkownika
MisterBIG
Świeżak
 
Posty: 40
Dołączył(a): 11/11/2007, 20:32
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez indor » 26/11/2007, 20:21

Myślę że MisterBIG całkiem nieźle przemyślał sprawę albo po prostu się zna na temacie.

Jakieś postępy w realizacji ? Coś już jest czy projekt nadal jest w fazie pomysłu ?
Avatar użytkownika
indor
Świeżak
 
Posty: 303
Dołączył(a): 1/10/2007, 09:49
Lokalizacja: BÅ‚onie pod wawa

Postprzez MisterBIG » 30/11/2007, 08:01

chyba płonny zapał....

szkoda...
Avatar użytkownika
MisterBIG
Świeżak
 
Posty: 40
Dołączył(a): 11/11/2007, 20:32
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez indor » 30/11/2007, 15:36

Fajny pomysł i myślisz ze się skończył zanim się zaczął ? Mam nadzieje że nie.
"Bo każdy inny motocykl jest tylko PRAWIE tak dobry jak HONDA"
"Sezon trwa cały rok, tylko czasami pogoda nie dopisuje"

Album mojej CB750 (otwórz link)
Avatar użytkownika
indor
Świeżak
 
Posty: 303
Dołączył(a): 1/10/2007, 09:49
Lokalizacja: BÅ‚onie pod wawa

Postprzez Alonzo » 3/12/2007, 00:25

Film powstanie. Na rynku pojawi się pod koniec listopada. Wasze opinie śledzę i uwzględniam w zawartości przyszłego filmu.

Poza tym film nie będzie jednorazowym proejktem. Będzie to pierwsza część cyklu. Jeżeli w pierwszej części coś będzie nie tak, to porozmawiamy na tym forum i wyciągniemy wnioski na przyszłość.
Avatar użytkownika
Alonzo
Administrator
 
Posty: 290
Dołączył(a): 29/8/2005, 21:43
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez indor » 3/12/2007, 01:25

Albo tak długo gdzieś balowałeś i nie zauważyłeś że skończył się listopad już (post napisaleś 3.12 :P ) albo masz na myśli następny listopad... w każdym bądź razie czekam na film. Na pewno nie tylko ja. :) Pozdrawiam
"Bo każdy inny motocykl jest tylko PRAWIE tak dobry jak HONDA"
"Sezon trwa cały rok, tylko czasami pogoda nie dopisuje"

Album mojej CB750 (otwórz link)
Avatar użytkownika
indor
Świeżak
 
Posty: 303
Dołączył(a): 1/10/2007, 09:49
Lokalizacja: BÅ‚onie pod wawa

Postprzez mateo Fazer 600 » 7/12/2007, 12:25

Labiss napisał(a):To zależy kogo ma się w łóżku.Osobiście wolę seks. :D


zgadam się z tym choć motocykle są odrazu na drugim miejscu po seksie !!! :twisted:
mateo Fazer 600
Świeżak
 
Posty: 350
Dołączył(a): 18/7/2006, 12:25
Lokalizacja: częstochowa

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości




na górê